Aktualizacja strony została wstrzymana

Wielki Tydzień na wspaniałym Zachodzie

Wielki Tydzień rozpoczął się w tym roku wydaniem Juliana Assange waszyngtońskim żydom. Dokonał tego prezydent Ekwadoru, niejaki Lenin Moreno, okrzyknięty już przez zachodnie niezależne media „współczesnym Judaszem”. Za swój czyn otrzymał on już od MFW trzydzieści srebrników w postaci „funduszu rozwoju”.

Waszyngtońscy przestępcy będą teraz mogli przykładnie ukarać Assange za odwagę w publicznym mówieniu prawdy, tak by nikomu innemu w przyszłości nie przyszedł do głowy podobny „występek”.

Dotychczasowym ukoronowaniem Wielkiego Tygodnia był spektakularny pożar paryskiej katedry Notre Dame, wieńczący niejako serię pożarów kościołów katolickich we Francji, o której to taktownie milczą „wolne zachodnie media”. Z ust tychże dowiemy się zapewne niezadługo, że za zniszczeniem perły paryskich kościołów kryje się złowroga postać kremlowskiego Putina. Natomiast bez wsłuchiwania się w bełkot zachodnich mediów, z dużą dozą pewności możemy już dziś stwierdzić, że podpalaczami byli muzułmańscy terroryści będący agentami Mossadu, CIA, lub innej bandyckiej agendy, którejś z zachodnich „demokratycznych i praworządnych” administracji.

Pomimo różnorodności kręgów kulturowych, ras i epok historycznych, zarówno animatorów obecnego Wielkiego Tygodnia, takich jak Teresa May, Emmanuel Macron, Mike Pompeo, czy Lenin Moreno wraz ze swym „patronem” Włodzimierzem lliczem, oraz tego sprzed dwu tysięcy lat łączą wspólne szatańskie korzenie. I możemy być pewni, że Ludzkość nie zazna dnia spokoju, dopóki nie wrócą oni tam skąd ich początek.

Coraz wyraźniejsze symptomy rozpadu Zachodniego Imperium Zła widać już gołym okiem, ale nie można mieć żadnych złudzeń co do tego, że wiele jeszcze krwi i łez ludzkich zostanie wylanych, zanim ten upragniony koniec nastąpi. Otwartym pozostaje też pytanie ilu „rozumnych” obywateli Zachodu podąży za swymi władcami do bram piekła w ramach tego spektakularnego procesu?

Trzeba również pamiętać, że pomimo całej bezsilności zachodniej Bestii, ciągle może ona w dowolnym momencie zakończyć wspomniany proces nuklearną zagładą świata.

To by było tyle politycznych uwag na bieżący Wielki Tydzień.

Ignacy Nowopolski

Za: salon24 - Ignacy Nowopolski blog (18 kwietnia 2019) | https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/949790,wielki-tydzien-na-wspanialym-zachodzie

Skip to content