Aktualizacja strony została wstrzymana

Szokujące zachowanie okupanta Tronu Piotrowego. Franciszek całował po nogach afrykańskich polityków!

Dziwne wypowiedzi i zachowania Jezuity Jorge Bergoglio zasiadającego na tronie piotrowym w Watykanie, który nazywany jest papieżem Franciszkiem, od dawna szokują Katolików na całym świecie. Tym razem papież dał popis w Sudanie Południowym, gdzie ku konsternacji zgromadzonych, zaczął całować po nogach afrykańskich polityków. 

Źródło: Twitter

Photo Source: zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/large/public/20190413_094545.jpg?itok=NUdwUY7X

Niezwykłe zachowanie głowy Kościoła Katolickiego miało być rzekomo próbą przekonania sudańskich polityków do pokoju. Trudno jednak uwierzyć, że zrozumieli ten wiernopoddańczy gest. Nie sposób wyobrazić sobie jakiegokolwiek rabina, czy imama, który całuje kogokolwiek po nogach. Brak szacunku Franciszka do sprawowanego urzędu jest wprost porażający. 

Photo Source: zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/img_20190413_094732.jpg?itok=gR8zvNxG

Wcześniej wierni kościoła zauważyli, że papież Franciszek nie klęka przed Najświętszym Sakramentem. Wyjaśniono im to w ten sposób, że ma zwyrodnienie kolana. Teraz gdy cały świat zobaczył jak pada na ziemię i całuje po nogach jakichś polityków, hipoteza ta ostatecznie upadła. 

Photo Source: https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/img_20190413_094750.jpg?itok=ox8MZvEl

W kontekście wydarzeń z Sudanu bardzo dziwne jest to, że zaledwie kilka dni temu Franciszek zrobił scene, gdy nie chciał pozwolić aby ludzie całowali go w perścien podczas audiencji. Aż tu nagle, po kilku dniach, całuje stopy ludziom, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni za okrucienstwa wojenne w Sudanie Południowym.

Photo Source: https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/img_20190413_074820.jpg?itok=ABOdHd1I

Trudno nie odnieść wrażenia, że pan Bergoglio mozolnie pracuje na zniszczenie chrześcijaństwa, albo przynajmniej na schizmę. Coraz więcej katolików twierdzi już teraz, że dla nich Franciszek to nie jest ich papież. Ich zdaniem prawdziwym papieżem jest Benedykt XVI. 

Kim zatem jest nieszczęsny argentyński Jezuita? Niektórzy twierdzą, że jest agentem globalistów, lewicowcem i zwolennikiem Che Guevary. Coraz więcej ludzi uważa też, że szokujące zachowania papieża wskazują na to, że jest on biblijnym Fałszywym Prorokiem z apokalipsy św. Jana. Trudno się dziwić, że w obliczu takich wydarzeń łatwiej uwierzyć w to, że to już apokalipsa. 

Za: zmianynaziemi.pl (2019-04-13) – [Org. tytuł: «Szokujące zachowanie papieża Franciszka. Całował po nogach afrykańskich polityków!»]

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY [z 2016-08-7]: Wobec powyższych haniebnych przykładów dawanych przez Franciszka, które próbuje się tłumaczyć starczymi trudnościami czy „niedołęstwem” rzekomo utrudniającym nawet chwilowe uklęknięcie, polecamy film z ceremoni pożegnalnej na krakowskim lotnisku po zakończeniu Światowych Dni Młodzieży 2016, a szczególnie kilkunastosekundowe ujęcie (od 17 minuty) gdzie widać jak tenże Franciszek niemal w podskokach pokonuje kilkadziesiąt schodków trapu do samolotu. Z jakże młodzieńczą werwą i łatwością je pokonuje! Doprawdy zastananawiające dlaczego tenże sprawny fizycznie człowiek ani na moment nie przyklęknie przed Najświętszym Sakramentem…?!

Oto link do filmu-relacji na żywo prowadzonej przez TV Trwam, gdzie widać jak w podskokach Franciszek pokonuje trap samolotu: link (zob. 17:01-17:21)

 


 

.