Braun ostro! „Jesteśmy na wojnie. Praktyki homoseksualne powinny podlegać penalizacji”

Aktualizacja: 2019-03-28 3:11 pm

Grzegorz Braun, jeden z liderów Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy, nie wycofuje się ze swojego pomysłu penalizacji homoseksualizmu, jego zdaniem „jesteśmy na wojnie” i „rewolucyjnej agresji należy się zdecydowana odpowiedź”.

Braun, który prawdopodobnie będzie kandydował z Podkarpacia do Parlamentu Europejskiego, jakiś czas temu zgłosił postulat penalizacji aktywności homoseksualnej jako takiej. W rozmowie z „Super Expressem” nie wycofuje się ze swoich słów.

Praktyki, nie skłonności powinny podlegać penalizacji – powiedział Bruan. Dziennikarz przeprowadzający wywiad przypomniał, że homoseksualizm został wykreślony z listy chorób psychicznych przeszło 40 lat temu w demokratycznym głosowaniu.

Ano właśnie. W głosowaniu demokratycznym. A więc nie poprzez ugruntowane badania i jakiekolwiek odkrycia naukowe, ale poprzez głosowanie. (…) Skoro za pomocą demokratycznych procedur doszliśmy do sytuacji, w których sodomici, zboczeńcy, wchodzą nam na głowę i wyciągają ręce po nasze dzieci, ja proponuję poddać demokratycznej procedurze pomysł ścigania i sądowego karania aktywności homoseksualnej – odparł Braun.

Zdaniem jednego z liderów Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy brak podejmowania kroków i tolerancja wobec zboczeń doprowadziła do coraz to nowszych roszczeń. – Jesteśmy na wojnie, nie przez nas wypowiedzianej. Rewolucyjnej agresji należy się zdecydowana odpowiedź (…) Nie bujajmy w obłokach tolerancjonistycznych urojeń. Bo prowadzą one do piekła tęczowej rewolucji – powiedział Braun.

Bardzo naiwne jest oczekiwanie, że zawodowi zboczeńcy w końcu sami się zreflektują. Trzeba im więc z naszej strony pokazać większą skalę możliwości – niech zobaczą, co mają do stracenia – podsumował polityk Konfederacji.

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=107317 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]