Rosyjskie MSZ: pracownik ambasady USA próbował przemycić bombę na lotnisku Szeremietiewo

Aktualizacja: 2019-03-9 9:07 am

Rosyjskie MSZ nazwało próbą zorganizowania prowokacji incydent z bombą moździerzową w bagażu pracownika ambasady amerykańskiej na lotnisku Szeremietiewo.

Według danych rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych ambasada USA została już powiadomiona o incydencie z pracownikiem, który próbował przemycić bombę do budynku lotniska. Według przedstawicieli resortu, może to być świadoma akcja.

Wcześniej pracownik amerykańskiej ambasady został zatrzymany na moskiewskim lotnisku Szeremietiewo, próbując przemycić bombę z zapalnikiem, ale bez substancji wybuchowej.

Rankiem 9 marca, przy wejściu z ulicy do terminalu D na moskiewskim lotnisku Szeremietiewo, podczas prześwietlania bagażu pracownika ambasady amerykańskiej, znaleziono bombę moździerzową. Wezwani saperzy potwierdzili, że rzeczywiście była to bomba z zapalnikiem, ale bez substancji wybuchowej, chociaż jej ślady były obecne ”” podało źródło agencji.

https://pl.sputniknews.com/

Typowa prowokacja Putina, co potwierdzi chętnie dr Targalski.
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2019-03-09)

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=107012 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]