Już wiadomo, kto zniszczył pomnik św. Jana Pawła II. To kandydat POKO do rady miejskiej, „obrońca konstytucji”. Został aresztowany

Aktualizacja: 2019-01-18 11:24 am

Policja aresztowała wandala, który oblał czerwoną farbą pomnik św. papieża Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim. Okazuje się, że to Dariusz Cz., niedoszły kandydat do rady miasta Starogardu Gdańskiego, który ostatecznie nie wystartował z przyczyn formalnych.

Dariusz Cz./fot. Twitter Jan CzapskiDariusz Cz./fot. Twitter Jan Czapski

Policja aresztowała sprawcę odpowiedzialnego za oblanie czerwoną farbą pomnika św. Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim. Wandal okazał być się POstępowcem startującym z list #KoalicjaObywatelska, walczącym o wolność, równość, miłość, tolerancję… – informuje na Twitterze Jan Czapski.

Po przejrzeniu profilu zatrzymanego dowiadujemy się, że kandydat POKO ostatecznie nie wystartował w wyborach z przyczyn formalnych.

Mam potwierdzone info, że ze względów formalnych (braku stałego meldunku w STG) niestety nie będę mógł kandydować do Rady Miasta. To jednak nie zmienia faktu, że dalej będziemy walczyć o prawa osób najbardziej potrzebujących – napisał na swoim profilu na Facebooku Dariusz Cz. 18 września.

Jak widać, walka ta przybiera najdurniejsze formy.

Na pewno @tvn24 @UWAGATVN i @SUPERWIZJER_TVN już przygotowują o nim reportaże, prawda? Nie? #StopNienawisci – napisał profil Nagroda Złotego Goebbelsa na Twitterze.

Źródła: twitter.com/facebook.com

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=106307 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]