Już wiadomo, kto zniszczył pomnik św. Jana Pawła II. To kandydat POKO do rady miejskiej, „obrońca konstytucji”. Został aresztowany

Policja aresztowała wandala, który oblał czerwoną farbą pomnik św. papieża Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim. Okazuje się, że to Dariusz Cz., niedoszły kandydat do rady miasta Starogardu Gdańskiego, który ostatecznie nie wystartował z przyczyn formalnych.

Dariusz Cz./fot. Twitter Jan CzapskiDariusz Cz./fot. Twitter Jan Czapski

Policja aresztowała sprawcę odpowiedzialnego za oblanie czerwoną farbą pomnika św. Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim. Wandal okazał być się POstępowcem startującym z list #KoalicjaObywatelska, walczącym o wolność, równość, miłość, tolerancję… – informuje na Twitterze Jan Czapski.

Po przejrzeniu profilu zatrzymanego dowiadujemy się, że kandydat POKO ostatecznie nie wystartował w wyborach z przyczyn formalnych.

Mam potwierdzone info, że ze względów formalnych (braku stałego meldunku w STG) niestety nie będę mógł kandydować do Rady Miasta. To jednak nie zmienia faktu, że dalej będziemy walczyć o prawa osób najbardziej potrzebujących – napisał na swoim profilu na Facebooku Dariusz Cz. 18 września.

Jak widać, walka ta przybiera najdurniejsze formy.

Na pewno @tvn24 @UWAGATVN i @SUPERWIZJER_TVN już przygotowują o nim reportaże, prawda? Nie? #StopNienawisci – napisał profil Nagroda Złotego Goebbelsa na Twitterze.

Źródła: twitter.com/facebook.com

Za: Najwyższy Czas! (18/01/2019) | https://nczas.com/2019/01/18/juz-wiadomo-kto-zniszczyl-pomnik-sw-jana-pawla-ii-to-kandydat-poko-do-rady-miejskiej-obronca-konstytucji-zostal-aresztowany/

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content