Przywrócenie kontroli granicznych odsłoniło skalę naporu nielegalnych imigrantów

Aktualizacja: 2018-12-20 9:52 am

W ramach wyrywkowych kontroli przywróconych na granicach Polski w związku ze szczytem klimatycznym ONZ w Katowicach wykryto kilkudziesięciu nielegalnych imigrantów.

W związku z organizacją tak dużej międzynarodowej imprezy, na której pojawili się goście wysokiego szczebla z wielu państw świata, Polska postanowiła przywrócić tymczasowo kontrole graniczne. Prawo Unii Europejskiej zezwala na to, w wyjątkowych sytuacjach ryzyka dla bezpieczeństwa publicznego. Kontrole były realizowane w sposób wyrywkowy od 22 listopada. Nawet wyrywkowa metoda ujawniła skalę zagrożenia nielegalną imigracją. […]

Całość: Kresy.pl (19 grudnia 2018)

 


 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105853 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]