Zostali oskarżeni o rasizm, bo stwierdzili, że imigrant z wąsami nie jest dzieckiem

Aktualizacja: 2018-11-25 11:43 am

Imigrant, który oficjalnie twierdzi, że ma 15 lat, i który jest uczniem w Stoke High School w Ipswich, przyznał się w rozmowie z innym uczniem, że ma 25 lat, jest żonaty i ma dzieci.

Kiedy „chłopiec” został wprowadzony do szkoły, został przedstawiony jako nastolatek, urodzony w Iranie, z niesamowitym życiorysem. Wraz ze swym młodszym bratem, jako osoby zmuszone do ucieczki przed prześladowaniami religijnymi, wystąpili o azyl, podając, że on ma lat 15, a jego brat 12.

Historia ta nie za bardzo spodobała się rodzicom innych uczniów, którzy nie uwierzyli, iż facet, który wygląda na dużo starszego, ma piętnaście lat. Wkrótce znaleźli na Facebooku jego profil z czasów, gdy przebywał jeszcze na Bliskim Wschodzie. A tam – jego zdjęcia z wąsami i z kuflem piwa.

Udostępnili jedno zdjęcie na portalu społecznościowym z podpisem: „jak się miewa 30-latek w naszej klasie matematycznej”.

Efekt? Szkoła oskarżyła rodziców o rasizm! Jeden z rodziców, który zabrał swoje młode córki ze szkoły, powiedział: „Wstydzę się zarówno za szkołę, jak i za rząd za to, że do tego doprowadzili.”

„Jedni i drudzy nie zapewniają ochrony naszym dzieciom. Nauczyciele powinni zostać zwolnieni” – dodał.

Podobnych historii jest wiele. Większość imigrantów podających się za dzieci to w rzeczywistości osoby dorosłe, które w ten sposób wykorzystują obowiązujące w Wielkiej Brytanii przepisy i panującą w niej polityczną poprawność.

/Voice of Europe/

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105421 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]