Polacy powodem “multikulturalnego dramatu”

Aktualizacja: 2018-11-16 10:29 am

INFO: Holenderska Unia Chrześcijańska wezwała do wprowadzenia ograniczeń imigracyjnych dla obywateli wschodnich i środkowych krajów Unii Europejskiej.

Lider ugrupowania, WCz. Gert-Jan Segers, jest przekonany, że jeśli rząd nie ograniczy imigracji m.in. z Polski, to Holandię czeka “kolejny multikulturalny dramat”.

– Napływ dużych grup wschodnich Europejczyków ma duży wpływ na lokalne społeczności i prowadzi do dużych trudności – powiedział polityk.

P. Segers uważa, że takie osoby nie integrują się z holenderskim społeczeństwem. Co ciekawe, polityk nie wspomniał o muzułmanach.

Źródło: www.dutchnews.nl

Opracował: JW

Za: korwin-mikke.pl (15-11-2018)

 


 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105306 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]