Hunowie XXI w. atakują. Pierwsza grupa migrantów z Ameryki Środkowej już w stolicy Meksyku!

Aktualizacja: 2018-11-6 9:59 am

Pierwsza grupa migrantów z Ameryki Środkowej, idących od kilku tygodni w kierunku USA, dotarła w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego do stolicy Meksyku. Na jednym ze stadionów w mieście Meksyk zorganizowano czasowe schronienie dla ok. 1000 osób.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

(PAP)

Za: Najwyższy Czas! (05/11/2018)

 


 

155 autobusów dla imigrantów

INFO: Władze meksykańskiego stanu Veracruz udostępniły imigrantom 155 autobusów – podaje bankier.pl.

Portal podaje, że karawana nielegalnych imigrantów przyjęła propozycję p. Michała Yunesa, gubernatora stanu Veracruz i pojechała do miasta Meksyk autobusami strzeżonymi przez organizacje praw człowieka. Wcześniej media informowały, że Pentagon jest gotów wysłać 7 tys. żołnierzy na granicę USA z Meksykiem, aby zatrzymać karawanę imigrantów z Ameryki Środkowej, którzy zmierzają w stronę USA.

Źródło: bankier.pl

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (05/11/2018)

 


 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105144 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]