“Człowiek” Obamy nienawidzi Żydów

Aktualizacja: 2018-11-6 9:37 am

INFO: Mężczyzna, który zniszczył zabytkową synagogę w Nowym Jorku, w 2008 r. pracował w sztabie wyborczym prezydenta Baraka Obamy.

26-latek współpracował też z innymi politykami Partii Demokratycznej, w tym z p. Krystyną Quinn, która była przewodniczącą nowojorskiej rady miejskiej, a także starała się o fotel burmistrza Nowego Jorku.

Mężczyzna został już aresztowany i wysłany do szpitala psychiatrycznego. Na synagodze napisał “Żydzi bądźcie gotowi” oraz “Gińcie żydowskie szczury”.

Źródło: www.foxnews.com

Opracował: JW

Za: korwin-mikke.pl (06-11-2018)

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105138 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]