Za „epidemię” odry odpowiadają imigranci? Prof. Gut: „Odra, która jest u nas, to odra która została do nas przywleczona”

Aktualizacja: 2018-11-6 9:38 am

We wszystkich największych mediach w kraju możemy dziś przeczytać apele o szczepienie dzieci, a także wizję armagedonu jaki zgotowali „antyszczepionkowcy” (zazwyczaj używa się tego słowa na określenie zwolenników dobrowolności). Przyczynkiem do tego było zachorowanie 17 dzieci na odrę w powiecie pruszkowskim, a także ogólny wzrost liczby zachorowań w 2018 roku.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Źródło: gazeta.pl/mp.pl/PAP/nczas.com

Za: Najwyższy Czas! (

 


 

Kolejni pracownicy z Ukrainy chorzy na odrę

Jak poinformowało RMF FM, sytuacja jest poważna, gdyż wszyscy chorzy na odrę w Kwidzynie na Pomorzu to obywatele Ukrainy, pracujący w dużym zakładzie produkcyjnym zatrudniającym kilkuset Ukraińców.

We wtorek radio RMF FM podało, że w Kwidzynie na Pomorzu odnotowano cztery przypadki zachorowania na odrę. Wszyscy chorzy to Ukraińcy pracujący w dużym zakładzie produkcyjnym, zatrudniającym głównie Ukraińców. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala zakaźnego w Gdańsku. Trwa dochodzenie epidemiologiczne.[…]

Całość: Kresy.pl (6 listopada 2018)

 


 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105127 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]