Ambasador Izraela wyjeżdża z Polski. Wreszcie!

Aktualizacja: 2018-11-1 2:26 pm

Za skandaliczne słowa w KL Auschwitz powinna dawno opuścić Polskę jako persona non grata. Niech Izrael, małe i agresywne państewko w Azji, nie wtrąca się w cudze sprawy, a zajmie się swoimi, których ma bardzo dużo. Także w zakresie łamania praw człowieka.

Za: isakowicz.pl (31 października 2018)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Tutaj trzeba pójść dalej i zadać zasadnicze pytanie: czy Polska w ogóle potrzebuje kontaktów na takim poziomie dyplomatycznym z tworem wspierającym terroryzm na świecie? Z tworem roszczącym sobie prawa do ustanawiania legislacji w Polsce? Z tworem dążącym do bezprawnego przejęcia polskich dóbr materialnych w ramach tzw. roszczeń? Z tworem niszczącym prawdę historyczną i manipulującym faktami historycznymi? Z tworem nienawidzącym wiary katolickiej i Kościoła katolickiego? Z tworem ustanawiającym szowinistyczny prawa we własnych granicach, a narzucającym innym “tolerancję”, multi-kulti i wszelkie zboczenia? Tu nie chodzi o tego czy innego ambasadora, tu chodzi o godność Polski.

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105107 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]