Austria wycofuje się międzynarodowego z porozumienia w sprawie imigracji

Aktualizacja: 2018-10-31 3:57 pm

Kanclerz Austrii Sebastian Kurz zapowiedział, że nie podpisze umowy pod auspicjami ONZ, którą uważa za sprzyjającą międzynarodowym migracjom.

Kurz powiedział w środę, że Austria nie podpisze negocjowanej pod auspicjami ONZ umowy Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration. Austriacki kanclerz uznał, że wbrew swojej nazwie międzynarodowa umowa nie zawiera właściwych mechanizmów pozwalających na regulowanie migracji i odpowiedniego rozróżnienia między legalną i nielegalną imigracją, jak pisze portal Deutsche Welle.[…]

Całość: Kresy.pl (31 października 2018)

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105077 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]