W końcu się doigrał! Program z Cejrowskim spadł z TVP INFO

To musiało się w końcu wydarzyć, w końcu ile czasu Wojciech Cejrowski, który w ostatnim czasie ostro krytykował masową imigrację do Polski, mówiąc nawet o „PiSlamizacji”, spadł z TVP Info. Program, który nie poszedł w reżymowej telewizji jest jednak do obejrzenia w Internecie.

Sądzę, że sporo głosów wyborczych w tych głównych wyborach parlamentarnych zdobyli dlatego, że stali w opozycji do PO, które mówiło, że Polska jak cała Europa powinna przyjmować tych biednych uchodźców, a PiS mówił twardym językiem, że islamistów nie chcemy w Polsce – mówił ostatnio Cejrowski.

Michał Rachoń i Wojciech Cejrowski w niewyemitowanym w TVP Info programie

Michał Rachoń i Wojciech Cejrowski w niewyemitowanym w TVP Info programie „Minęła 20”. / fot. Prt Sc YouTube

Z kolei na Twitterze publicysta napisał: „Szanowni, dostaję, czytam i obserwuję WYSOCE NIEPOKOJĄCE informacje o #PiSlamizacja Polski. Proszę mi przysyłać zdjęcia w tramwajach, opisy, nazwy dzielnic – PRZYGLĄDAJMY się temu ZAGROŹENIU naszego życia. W mediach WYSOCE NIEPOKOJĄCA cisza.”

W samym programie, ponad połowa czasu została poświęcona na tematy związane ze Stanami Zjednoczonymi. Widać również, że tematy dotyczące Polski, takie jak przekop mierzei wiślanej czy zakup gazu od USA, zostały tak dobrane przez Michała Rachonia, by wypowiedzi Cejrowskiego były zgodne z linią rządową.

Ciężko dopatrzeć się w programie czegoś, co mogłoby podlegać ocenzurowaniu przez TVP Info. Oficjalnie w tym czasie trzeba było puścić rozmowę z Patrykiem Jakim, ale rozmowy z Cejrowskim nie ma nawet na stronie internetowej TVP INFO.

Czy zatem powodem spadnięcia odcinka z anteny TVP Info były ostatnie wypowiedzi podróżnika o PiSlamizacji Polski? A może jednak dostrzegać coś kontrowersyjnego, w tym nagraniu programu?

Tak niewyemitowanie tego odcinka w TVP Info komentują internauci:

Za: Najwyższy Czas! (20/10/2018) | https://nczas.com/2018/10/20/w-koncu-sie-doigral-program-z-cejrowskim-spadl-z-tvp-info-zobacz-dlaczego-video/ |W końcu się doigrał! Program z Cejrowskim spadł z TVP INFO. Zobacz za co i obejrzyj zakazany odcinek! [VIDEO]

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content