UK: Niszczą przyrodę, bo potrzeba mieszkań dla imigrantów

Aktualizacja: 2018-10-6 10:34 am

INFO: W Wielkiej Brytanii tysiące akrów zielonych pasów ziemi zamieni się w betonową pustynię, a wszystko przez brak mieszkań dla imigrantów.

Od 2012 r. na Wyspach Brytyjskich wytrzebiono 25 tys. akrów pól. W zamian powstało już 460 tys. domów, które były potrzebne w związku z falą masowej imigracji.

– Oczywiście masowa imigracja jest ignorowana jako czynnik destrukcji naszych cennych pasów zieleni – stwierdził rzecznik Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP).

Źródło: breitbart.com

Opracował: TP

Za: korwin-mikke.pl (06-10-2018) -- [Org. tytuł: «NiszczÄ… przyrodę, bo potrzeba mieszkań dla imigrantów»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=104738 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]