Brytyjska deputowana jedzie ostro po przybyszach. „Jeśli ściągamy ludzi z Trzeciego Świata, będziemy mieli problemy Trzeciego Świata”

Aktualizacja: 2018-08-8 9:35 am

Brytyjska poseł do PE Janice Atkinson mówi prawdę wprost: „Jeśli ściągamy ludzi z Trzeciego Świata, będziemy mieli problemy Trzeciego Świata„. Niezależna eurodeputowana udzieliła wywiadu węgierskiej gazecie Magyar Hirlap, w którym twierdzi, że takie przestępstwa jak „gwałty, gwałty zbiorowe i pobicia wzrosły wraz z przyjazdem imigrantów.”

Według Janice Atkinson Europa musi zamknąć wszystkie swoje granice.

„Musimy zamknąć granice poszczególnych państw narodowych, porzucić nieudaną ideologiczną politykę Schengen, zamknąć zewnętrzne granice UE i przyspieszyć proces ekstradycji imigrantów, tak jak to czyni Salvini we Włoszech”.

Zapytana o to, jak poprawność polityczna uniemożliwia władzom brytyjskim podjęcie stosownych działań, szczerze powiedziała:

„Nasza nieudana polityka migracyjna otwartych drzwi była niestety dalej kontynuowana, pozwalaliśmy ludziom przybywać do Wielkiej Brytanii, a ich pochodzenie nie było rygorystycznie sprawdzane.”

„I teraz dochodzi do paradoksu! Kiedy oskarżamy ich o przestępstwa, nie wolno nam ich deportować, ponieważ Europejski Trybunał Praw Człowieka unieważnia decyzje naszych suwerennych sądów.”

„Tak stało się z terrorystami, nienawistnymi muzułmańskimi kaznodziejami, którzy zachęcają do terroryzmu.”

Według Atkinson Brexit może zmienić stosunek jej kraju do imigrantów, ale zależy to od ostatecznej umowy z UE.

„Jeśli ten rząd nie zawrze porozumienia z UE, takiego, że ”‹”‹wybieramy obywateli UE, których chcemy i potrzebujemy dla dobra naszej gospodarki, a zamiast tego będziemy dalej każdemu pozwalać na podróż do UK, to wtedy nie będzie żadnych zmian” – wyjaśniła.

Nczas.com/ voiceofeurope.com

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=103142 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]