Szok! Pedofilia wkracza na salony! Pochwała zboczenia w ramach popularnego cyklu wykładów

Podczas wykładu zaprezentowanego w ramach popularnej serii TEDx, doszło do jawnej promocji pedofilii. Wskazano, że zboczenie jest czymś całkowicie normalnym, pociąg do dzieci jest kolejną „orientacją seksualną”, a dopiero uleganie tym skłonnościom jest karalne. Wobec fali oburzenia, jaka pojawiła się w sieci, nagranie zdjęto z serwisu YouTube.

Seria wykładów TEDx zyskała wielką popularność na całym świecie, głównie za sprawą publikacji w serwisie YouTube. Zazwyczaj znaleźć tam można ciekawą wiedzę z różnych dziedzin nauki, sztuki, muzyki czy sportu. Tym razem postawiono jednak na promocję pedofilii.

Prelegentką szokującego wykładu była Mirjam Heine, studentka medycyny na Uniwersytecie w Würzburgu. Opowiedziała historię 19-letniego Jonasa, który ma sekret „o którym nie może powiedzieć nikomu”. Ten sekret to oczywiście pociąg seksualny do dzieci będących przed okresem dojrzewania. „Byliśmy w błędzie, kiedy zdelegalizowaliśmy homoseksualizm, może mylimy się także co do pedofilii” – wskazała.

Jonas ma świadomość, że musi przezwyciężać swój popęd całe życie. Dodatkowo wie, że nigdy nie znajdzie odpowiedniego partnera w pełni wypełniającego jego potrzebę kochania, ponieważ Jonas jest pedofilem – rozpoczyna wykład Mirjam Heine.

W dalszej części wykładu, Heine przekonuje, że pedofilia to w gruncie rzeczy kolejna „orientacja seksualna”, a nie choroba czy zaburzenie seksualne. Zdaniem studentki medycyny, osoby „takie już się rodzą” i nie są w stanie sobie z tym poradzić. Dodatkowo wskazuje, że Jonas powinien cieszyć się zrozumieniem i szacunkiem, a nie odrzuceniem, gdyż jest pedofilem „świadomym”, który wie, że gdyby uległ popędowi, jednocześnie zniszczyłby życie wielu niewinnych osób.

Autorka nie widzi zagrożenia, jakie niesie ze sobą dopuszczenie pedofilów do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Co więcej, przekonuje, że traktowanie pedofilów w normalnych kategoriach społecznych przyczyni się do zmniejszenia liczby przypadków wykorzystywania seksualnego nieletnich.

Heine na zakończenie wykładu otrzymała gromkie brawa. Sam film ze spotkania napotkał  tak ogromną falę krytyki, że szybko został zdjęty z kanału przez jego autorów.

Źródło: youtube.com / churchmilitant.com

PR

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-07-19)

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

To po prostu genialne argumenty! Idąc tym tokiem rozumowania: jawną dyskryminacją jest zabranianie nosicielom salmonelli pracy przy żywności. Podobnie z izolowaniem w więzieniach morderców i innych zwyrodnialców. Rodzi to w nich poczucie odrzucenia, a oni po prostu tacy są. Chyba logicznie wyjaśniłem?
PM

Pedofilia jest jawnie i bez ogródek chwalona w Talmudzie Babilońskim, w traktacie np. Sanhedrin – więc idzie tu tylko o legalizację ciągotek pejsatych i im podobnych – za jakiś czas będzie to zapisem w annałach ONZ.
Jan

WYKŁAD JEST DOSTĘPNY w internecie. Wystarczy wpisać imię i nazwisko prelegentki. Ciężko się tego słucha. W moim odczuciu ona wygląda jakby była pod wpływem jakichś narkotyków. Może i jest, skoro mówi (aż ciśnie się na usta inne słowo) takie bzdury. Przerażające bzdury.
sisi

To jest kolejna sonda czy opinia publiczna jest już to w stanie zaakceptować czy jeszcze nie. Realnie trzeba sobie powiedzieć, że co do akceptacji wszelkich zboczeń problem jest nie w tym czy… lecz kiedy.
PETERKA

 


 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content