Lewacka swołocz grasuje w USA. Masowe ataki na zwolenników Trumpa. Zagrzewa do tego Clinton

Aktualizacja: 2018-07-8 2:52 pm

Odkąd Donald Trump objął urząd Prezydenta USA w Stanach Zjednoczonych nasila się spirala przemocy. Wszystko przez lewicowców, którzy nie mogą pogodzić się ze zwycięstwem Republikańskiego kandydata.

W ostatnim czasie spirala ataków na zwolenników Donalda Trumpa zaczęła się jednak nakręcać. W tym samym czasie lewicowi politycy i media starają się usprawiedliwiać takie zachowania swoich zwolenników.

Media głównego nurtu nie informują oczywiście o takich zdarzeniach, jednak Amerykańskie społeczeństwo jest niesamowicie spolaryzowane. Takiej sytuacji nie było w tym kraju od lat.

Listę ataków i prześladowań zebrał portal „Breitbart”. W sumie na liście znalazły się aż 133 przypadki takich zdarzeń, które miały miejsce w okresie od marca 2016 roku do czerwca 2018.

Wśród wymienionych przypadków można wymienić m.in.: wiele ataków ze strony Antify, napady w restauracji, a nawet napaść z użyciem noża. Na porządku dziennym są przypadki wandalizmu wobec samochodów czy posesji oznaczonych „Make America Great Again”.

Jednocześnie wielu dziennikarzy, polityków i przedstawicieli nie potępia działań, w których ludzie cierpią ze względu na swoje poglądy polityczne.

W taki ton wpisała się między innymi kontrkandydatka Trumpa w wyborach prezydenckich – Hillary Clinton. W jednym z wywiadów kandydatka Demokratów starała się usprawiedliwić ataki na zwolenników prezydenta, a nawet do nich zachęcała.

Każdy kto jest przeciwko Trumpowi powinien być zdeterminowany i silny. A jeśli niektórzy z nich są trochę niegrzeczni czy niekulturalni to stawką jest życie dzieci; ich przyszłość jest zagrożona – bredziła.

Za: Najwyższy Czas! (Lipiec 8, 2018)

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=102610 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]