Poseł Winnicki ostro o przyjmowaniu imigrantów przez PiS: „Oszukaliście Polaków. Idziecie drogą Europy Zachodniej”

Aktualizacja: 2018-06-8 10:15 am

Wczoraj w Sejmie odbyła się debata i głosowanie nad wotum nieufności dla minister Rafalskiej i wicepremier Szydło. Opozycja totalna zażądała ich dymisji w związku z niedawnym protestem niepełnosprawnych. Jak należało się spodziewać, oba wnioski zostały odrzucone, a poprzedzająca głosowanie debata przebiegła według tradycyjnego modelu, czyli hipokryci z opozycji, którzy rządzili osiem lat, zarzucali rządzącym, że nie załatwili od ręki tego, czego do tej pory nie załatwił w sposób satysfakcjonujący żaden poprzedni rząd RP. I nie byłoby o czym pisać, gdyby nie wystąpienie posła Roberta Winnickiego z Ruchu Narodowego, który zwrócił uwagę na bardzo poważne zagrożenie, jakim jest imigracyjna polityka rządu premiera Morawieckiego.

Winnicki wskazał, że polityka ta polega na fundowaniu Polakom modelu multi-kulti poprzez sprowadzanie taniej siły roboczej spoza Unii Europejskiej. Jest to celowe działanie rządu, który tłumaczy się koniecznością sprowadzania imigrantów ze względu na zmiany demograficzne w Polsce. Jaki jest efekt tej polityki? Płace nie rosną, a Polacy nadal wyjeżdżają z kraju w poszukiwaniu lepszych warunków zarobkowania. Ich miejsce zajmują Ukraińcy, Hindusi, Uzbecy.

Poseł Winnicki wskazał, że jest to początek procesu podmiany populacji, który w Polsce pod rządzami PiS przebiega tak samo jak w Europie Zachodniej. Tam również zaczęło się od sprowadzania taniej siły roboczej spoza Europy, a dziś mamy strefy no-go, islamskie modły na ulicach i kupowanie spokoju gigantycznym socjalem. Czy chcemy, żeby Polska wpadła w tę samą pułapkę?

Źródło: facebook

Za: wPrawo.pl (Cze 7, 2018) -- [Org. tytuł: « Poseł Winnicki ostro o przyjmowaniu imigrantów przez PiS: „Oszukaliście Polaków. Idziecie drogÄ… Europy Zachodniej” [WIDEO]»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=102025 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]