Zwołują się, żeby obsikać pomnik Smoleński! Za ohydnym wezwaniem stoi doktor UW

Aktualizacja: 2018-05-26 3:14 pm

Jak można nazwać ludzi, którzy skrzykują się na zbezczeszczenie pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej i to w taki sposób? W sieci pojawiła się inicjatywa by oddać mocz na monument znajdujący się na pl. Piłsudskiego w Warszawie. Za ohydnym wezwaniem stoi doktor Uniwersytetu Warszawskiego!

Można być przeciwnikiem jakiejś inicjatywy i swoje poglądy wyrażać w przyzwoity sposób. Nie wie o tym owładnięty chyba bezgraniczną nienawiścią Wojciech Jabłoński, doktor politologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wojciech Jabłoński. / Źródło: YouTube

Wpadł bowiem na pomysł, w ramach którego nawołuje do zbiorowego poniżenia 96-osobowej załogi rządowego samolotu Tu-154, która zginęła pod Smoleńskiem 10. kwietnia 2010 roku. Chce, aby internauci zebrali się i zbiorowo oddali mocz na postument.

Inicjator chorej akcji nazwał Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej „Smoleńską Klatką Schodową”. Dalej wzywa chętnych, którzy chcieliby razem z nim wziąć udział we wręcz dewianckim akcie protestu, aby zebrali się 29. maja pod pomnikiem.

Jak dalej informuje konsultował się ze swoimi „papugami” i wie, że za realizację obrzydliwego happeningu nic poważnego jego uczestnikom grozić nie powinno.

Grozi nam jedynie grzywna za oddawanie moczu w miejscu publicznym (max 1500 zł, zwykle to zaledwie 200-400 zł) ”” napisał.

Chce też nagrać całą farsę i oznajmił, że w tym celu „ogarnął kamery niemieckie i belgijskie”. Cóż, może ten kierunek nie jest przypadkowy…

„1. Mocz oddajemy na chodnik, nie bezpośrednio na granitowego kloca. Na tej SAMOWOLCE BUDOWLANEJ – obecna, bolszewicka władza umieściła ORŁA, który jest święty, a którego ona zbrukała. 2. Ochrona prawna i medialna. Kamery i prawnicy” – napisał w żałosnej instrukcji na Twitterze inicjator ohydnej akcji.

Źródło: se.pl, wpolityce.pl

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101800 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]