Aktualizacja strony została wstrzymana

Zwołują się, żeby obsikać pomnik Smoleński! Za ohydnym wezwaniem stoi doktor UW

Jak można nazwać ludzi, którzy skrzykują się na zbezczeszczenie pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej i to w taki sposób? W sieci pojawiła się inicjatywa by oddać mocz na monument znajdujący się na pl. Piłsudskiego w Warszawie. Za ohydnym wezwaniem stoi doktor Uniwersytetu Warszawskiego!

Można być przeciwnikiem jakiejś inicjatywy i swoje poglądy wyrażać w przyzwoity sposób. Nie wie o tym owładnięty chyba bezgraniczną nienawiścią Wojciech Jabłoński, doktor politologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wojciech Jabłoński. / Źródło: YouTube

Wpadł bowiem na pomysł, w ramach którego nawołuje do zbiorowego poniżenia 96-osobowej załogi rządowego samolotu Tu-154, która zginęła pod Smoleńskiem 10. kwietnia 2010 roku. Chce, aby internauci zebrali się i zbiorowo oddali mocz na postument.

Inicjator chorej akcji nazwał Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej „Smoleńską Klatką Schodową”. Dalej wzywa chętnych, którzy chcieliby razem z nim wziąć udział we wręcz dewianckim akcie protestu, aby zebrali się 29. maja pod pomnikiem.

Jak dalej informuje konsultował się ze swoimi „papugami” i wie, że za realizację obrzydliwego happeningu nic poważnego jego uczestnikom grozić nie powinno.

Grozi nam jedynie grzywna za oddawanie moczu w miejscu publicznym (max 1500 zł, zwykle to zaledwie 200-400 zł) ”” napisał.

Chce też nagrać całą farsę i oznajmił, że w tym celu „ogarnął kamery niemieckie i belgijskie”. Cóż, może ten kierunek nie jest przypadkowy…

„1. Mocz oddajemy na chodnik, nie bezpośrednio na granitowego kloca. Na tej SAMOWOLCE BUDOWLANEJ – obecna, bolszewicka władza umieściła ORŁA, który jest święty, a którego ona zbrukała. 2. Ochrona prawna i medialna. Kamery i prawnicy” – napisał w żałosnej instrukcji na Twitterze inicjator ohydnej akcji.

Źródło: se.pl, wpolityce.pl

Za: Najwyższy Czas! (26-05-2018) | http://nczas.com/2018/05/26/zwoluja-sie-zeby-obsikac-pomnik-smolenski-za-ohydnym-wezwaniem-stoi-doktor-uw/

Skip to content