Lewackie bojówki w akcji: Aktorka reklamująca PiS brutalnie pobita

Aktualizacja: 2009-06-8 10:40 pm

Aktorka, którą Polska poznała dzięki reklamówkom wyborczym PO i PiS, brutalnie pobita. Kobietę zaatakowała grupa bandytów przed jej domem w Warszawie. Ranna trafiła do szpitala. Cugier-Kotce już wcześniej grożono śmiercią.

“Rzeczpospolita” dowiedziała się, że w piątek aktorkę otoczyła grupa młodych mężczyzn. Zaraz potem została bestialsko skopana. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie została poddana obdukcji. Po udzieleniu jej pomocy wróciła do domu. “Jest przerażona i zastraszona” – mówi jej znajomy.

Anna Cugier-Kotka w wyborach do Parlamentu Europejskiego poparła PiS. Wcześniej, w kampanii parlamentarnej w 2007 roku, zagrała w klipie reklamującym Platformę. W spocie wyborczym PiS mówiła, że rząd PO ją zawiódł i dała mu żółtą kartkę.

Po jego emisji dostawała obraźliwe esemesy i e-maile, grożono jej śmiercią. O sprawie, pod koniec maja, poinformowano także policję, która ma 30 dni na decyzję, czy będzie wszczynać postępowanie.

Tę sprawę trzeba wyjaśnić. Bardzo zaskakujący splot wydarzeń, dokonuje się spektakularnego aresztowania producenta spotu PiS, a aktorka, która w nim zagrała, krytykując rządzącą partię, stałą się ofiarą napaści – powiedział “Rzeczpospolitej” Jacek Kurski, poseł PiS.


Za: Dziennik.pl -- [Org. tytuł: « Anna Cugier-Kotka brutalnie pobita»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=10179 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]