Franciszek-Bergoglio znów szaleje! „Bóg kocha cię takiego, jakim jesteś” – mówi do pederasty

Aktualizacja: 2018-05-21 12:09 pm

„To, że jesteś gejem, nie ma znaczenia. Bóg kocha cię takiego, jakim jesteś. Papież również cię kocha”- takie słowa miał usłyszeć pederasta Juan Carlos Cruz od papieża Franciszka. Sam mężczyzna jest ofiarą wykorzystywania seksualnego przez księdza. O swojej rozmowie z głową Kościoła opowiedziała na łamach brytyjskiego „The Sun”. 

Homoseksualista Juan Carlos Cruz w kwietniu spędził trzy dni w Watykanie, gdzie miał okazję spotkać się z Franciszkiem. W rozmowie z papieżem mężczyzna opowiedział o swojej przypadłości i nadużyciach, które spotkały go ze strony księdza z Chile.

Udzielając wywiadu hiszpańskiej gazecie „El País”, Cruz miał powiedzieć:

– Papież powiedział mi, „Juanie Carlosie, to, że jesteś gejem, nie ma znaczenia. Bóg kocha cię takiego, jakim jesteś. Papież również cię kocha. Ty także powinieneś kochać siebie i nie martwić się tym, co mówią ludzie” – opowiadał mężczyzna.

O kilka słów wyjaśnienia odnośnie tej relacji poproszono watykańskiego rzecznika Grega Burke.

-”Zazwyczaj nie komentujemy prywatnych rozmów papieża” – uciął.

CNN przypomina, że Fernando Karadima, duchowny, który wykorzystał seksualnie Cruza, został uznany przez Watykan winnym nadużycia w 2011 roku.

18 maja pojawiła się informacja, że wszyscy biskupi z Chile złożyli rezygnacje na ręce papieża Franciszka. Hierarchowie ustępują ze swoich urzędów w związku ze skandalem pedofilskim w kraju.

Nczas.com/ TheSun.com.uk

Za: Najwyższy Czas! (21-5-2018) – – [Org. tytuł: «Papież Franciszek znów szaleje! „Bóg kocha cię takiego, jakim jesteś” – mówi do pederasty»]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101707 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]