Atak satanistyczny na katolików w Polsce! Jedna osoba nie żyje

 Szok… 52-latek w Rzezawie rozjeżdżał katolików na chodniku

W Rzezawie w Małopolsce doszło do antychrześcijańskiego ataku na ludzi wychodzących z kościoła. Nie żyje jedna osoba, ale ofiar mogło być o wiele więcej.

52-letni mieszkaniec Śląska kierującym samochodem marki fiat panda wjechał na zapełniony ludźmi wychodzącymi z kościoła chodnik. Mężczyzna około godzin 15 skręcił ze swojego pasa ruchu i potrącił troje rowerzystów oraz jednego pieszego. Nie zatrzymał się, ale jechał po chodniku dalej, gdzie po kilkudziesięciu metrach potrącił jeszcze jednego pieszego. Mężczyzna próbował uciekać, ale już po około 150 metrach został zatrzymany przez osoby z kościoła, które udały się za nim w pościg samochodami i pieszo.

Na miejsce wezwano natychmiast karetki pogotowia, ale niestety, mimo 40-minutowej reanimacji, jeden z potrąconych rowerzystów zmarł. Jego żona trafiła do szpitala. Stan dwóch osób jest ciężki.

52-latek kierował samochodem na włoskich rejestracjach, ale jest polskim obywatelem. Niewykluczone, że był pod wpływem narkotyków. Dał się zatrzymać mieszkańcom. Jak tłumaczył, rozjeżdżał ludzi, bo chciał ,,posprzątać chodnik z ludzi wychodzących z kościoła”.

Metoda, którą wybrał mężczyzna do przeprowadzenia ataku, wskazuje na inspirację zamachami terrorystycznymi dokonywanymi przez islamskich terrorystów w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Dlaczego Ślązak chciał pomordować katolików, nie wiadomo. W klimacie nienawiści do Kościoła szerzonej przez rozmaite lewackie media nie trudno jednak o wzbudzanie tak skrajnie nienawistnych postaw.
Zamordowanego oraz poranionych przez 52-latka polecamy modlitwie. Warto też pomodlić się o nawrócenie serc tych, którzy noszą w sobie tak wielką niechęć do Chrystusa i Jego uczniów.

mod/nowosci.com, fronda.pl
 http://www.fronda.pl/a/szok-52-latek-w-rzezawie-rozjezdzal-katolikow-na-chodniku,109063.html

Za: Katolik Tradycji (16 kwietnia 2018)

 


 

Dramat w Rzezawie. Kierowca chciał „posprzątać chodnik z ludzi wychodzących z kościoła”

W niedzielne popołudnie w centrum Rzezawy (Małopolska) rozegrał się dramat. Kierowca samochodu osobowego, tuż pod kościołem, z premedytacją wjechał w grupę ludzi. Twierdził, że chciał zabić ich jak najwięcej. Zginęła jedna osoba, dwie są ciężko ranne.

Sprawca poruszał się fiatem panda. Jak relacjonuje „Gazeta Krakowska” kierowca – mieszkaniec Śląska – „gwałtownie skręcił ze swojego pasa ruchu i wjechał na chodnik po swojej lewej stronie, tuż obok kościoła” wjeżdżając w grupę osób. Gdy pojazd się zatrzymał, kierowca próbował jechać dalej i kilkadziesiąt metrów dalej potrącił pieszego. Jedna osoba nie żyje, dwie są ciężko ranne.

Dramat rozegrał się na oczach wiernych wychodzących z kościoła. To oni rozpoczęli pościg za sprawcą. Mężczyzna został zatrzymany. Za kierownicą siedział 52-letni Polak. Był trzeźwy, ale mógł znajdować się pod wpływem środków odurzających. Nie stawiał oporu. Wstrząśnięci ludzie mieli od niego usłyszeć, że chciał „posprzątać chodnik z ludzi wychodzących z kościoła”. 

Według najnowszych informacji radia RMF FM kierowca tuż po wypadku miał wprost zeznać, że celowo wjechał w rowerzystów. Nie potrafił wytłumaczyć jednak, dlaczego to zrobił

Źródło: gazetakrakowska.pl/rmf24.pl

MA

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-04-16)

 


 

Skip to content