Argentyna: Wyśmiano program promowania heteroseksualności

Aktualizacja: 2018-03-28 10:34 am

INFO: W Argentynie wyśmiano kampanię rządu, który za pośrednictwem portalu Twitter promował heteroseksualność.

Biuro rządowe wrzuciło na oficjalny kanał na portalu Twitter zdjęcie z hasłem: „heteroseksualność jest częścią różnorodności seksualnej”. Większość internautów wyśmiała rządową inicjatywę, zauważając, że tego typu kampanie powinny być skierowane do mniejszości, a nie do osób, które są w większości.

– Nigdy nie byłem dyskryminowany jako heretyk. Byłoby lepiej, gdybyście tę kampanię skierowali do osób LGBT, którzy są uciskani i potrzebują wsparcia – oznajmił jeden z komentujących o nicku @agostinaaznar.

Środowisko LGBT jest bardzo krytyczne wobec rządów JE Maurycego Macriego i jego centroprawicowej administracji.

Źródło: www.bbc.com

Opracował: DK

Za: korwin-mikke.pl () -- [Org. tytuł: «Wyśmiano program promowania heteroseksualności»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=100757 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]