Nikt nie chce budować nowego komisariatu w Sztokholmie

Aktualizacja: 2017-03-14 11:39 am

INFO: Władze Szwecji mają problem w znalezieniu wykonawcy na budowę nowego komisariatu policji na przedmieściach Sztokholmu zamieszkałych głównie przez imigrantów.

Miasto wyznaczyło teren byłego domu opieki na budowę nowego komisariatu. Jednak do tej pory nie udało się znaleźć żadnej firmy budowlanej, która zechciałaby zbudować placówkę. Firmy twierdzą, że przedsięwzięcie jest niebezpieczne ze względu na przestępczość, której sprawcami są imigranci.

— Budowa komisariatu policji w tym miejscu jest zbyt niebezpieczna — twierdzą policjanci, którzy udzielając wywiadu stacji SVT News prosili o anonimowość.

Źródło: breitbart.com

Opracował: TP

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=94482 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]