1050 rocznica chrztu Polski skażona ekumenicznymi herezjami

Aktualizacja: 2016-04-19 10:12 am

Radosne świętowanie tej wspaniałej rocznicy musi, bo inaczej być nie może, skażone ekumenicznymi herezjami i podobnymi im aberracjami.

Oto poniżej zdjęcie z profilu fb bp. Marka Stolarczyka, biskupa pomocniczego Diecezji Warszawsko-Praskiej z odpowiednim podpisem.

“Dzisiaj w Poznaniu odbyło się także spotkanie zespołu katolicko-luterańskiego w pomieszczeniach poznańskiej parafii luterańskiej. 1050. rocznica Chrztu Polski była okazją do wdzięczności za tak wielki dar i szansą na podjęcie innych tematów.”
https://www.facebook.com/bpmsolarczyk/photos/a.310800125634883.65742.310782535636642/989194814462074/?type=3&theater

Skomentujemy na marginesie, że założyciel tej herezji Luter zrzucił strój duchowny i przywdział togę uniwersytecką, podkreślając w ten sposób, ze ofiara Mszy św. jest “papistowskim zabobonem”. A tu proszę, po 500 latach heretycy upodobnili się wizualnie to “papistów”. W relacji telewizyjnej pokazano heretyckich pastorów po zakończeniu odprawiania Nowej Mszy, jak ustawili się przed stołem ołtarzowym i wygłosili swoje przesłanie. Będzie im łatwiej łowić ex-katolików do swoich zborów.

Nie samym poznańskim stadionie nie odbyło się bez radosnych pląsów, jako nie odłącznej części posoborowej liturgii, skażonej protestanckimi charyzmatyzmem.

Redakcja [Katolik Tradycji]

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=87094 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]