Polski orzeł bez korony

Aktualizacja: 2013-11-6 8:56 am

Prezydent Bronisław Komorowski gościł dziś na Forum Gospodarczym Polska-Izrael w Tel Awiwie. Mówił, że Polska stara się być aktywna i szuka szans na nowych, atrakcyjnych rynkach. Media zwróciły jednak uwagę na coś innego. W zapowiedzi tego spotkania pojawiło się godło Polski bez korony.
 

Na plakacie widnieje orzeł bez korony z głową zwróconą w lewą stronę. MSZ tłumaczy, że jest to wpadka organizatora forum, który ma wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Uważamy, że incydent nie powinien przesłonić bardzo udanego forum gospodarczego. Wzięło w nim udział ok. 40 prezesów polskich firm zainteresowanych współpracą z przedsiębiorstwami z Izraela. Izraelski biznes był reprezentowany przez ok. 60 podmiotów. Ponadto w obecności prezydenta Komorowskiego została podpisana umowa o współpracy między Stowarzyszeniem Pracodawców Polskich, a Israeli Association of Manufacturers – wyjaśnia portalowi natemat.pl Ministerstwo Spraw Zagranicznych.
 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=71053 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]