Już można. Kto pierwszy na pokład?

Aktualizacja: 2011-04-19 9:13 am

Słowo honoru, że sobie tego nie wymyśliłem. Cytuję in extenso za “Rzepą”. Na wypadek gdyby ktoś nie wiedział, dlaczego arcymistrz literatury absurdu Sławomir Mrożek poczuł się pokonany przez polską rzeczywistość, i wyemigrował z powrotem do Francji. – Stary Wiarus

Prezydent może latać tupolewem

katk 19-04-2011, ostatnia aktualizacja 19-04-2011 12:27

Najważniejsze osoby w Polsce mogą już podróżować polskim Tu-154M – podała rosyjska Federacja Agencji Transportu Lotniczego

autor: Radek Pasterski
źródło: Fotorzepa
Polski Tupolew

W połowie marca Rosawiacja wstrzymała użytkowanie rosyjskich Tu-154M. W reakcji Bogdan Klich, szef MON uziemił także polski samolot.

Na początku kwietnia badania eksperyment, przeprowadzane na tupolewie o numerze bocznym 102, pokazały, że maszyna spełnia zalecenia związane z bezpieczeństwem lotów. Teraz decyzją rosyjskiej federacji może zostać dopuszczony do eksploatowania przez najważniejsze osoby w państwie.

Polskie Radio

Za: Rzeczpospolita – www.rp.pl/artykul/645408_Prezydent-moze-latac-tupolewem.html

 

KOMENTARZ BIBUŁY: Już można. Zagrożenie minęło. Osoby, które nie powinny latać samolotami rządu RP – czyli sprawować władzy w Polsce  – już nie będą latały. Nigdy. Ci co pozostali – nie stanowią (na razie) zagrożenia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Za: W Temacie Maci, czyli Backup Wiarusa (wtorek, 19 kwietnia 2011) -- [Org. tytuł: « Już można. Kto pierwszy na pokład?»]
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=36549 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]