Polski zakonnik zamordowany w Tunezji

Aktualizacja: 2011-02-18 11:19 pm

Salezjanin Marek Rybiński został zamordowany w Tunezji. Jego ciało znaleziono w szkole misjonarskiej w Manoubie.

Duchowny widziany był po raz ostatni w czwartek rano. Zaniepokojony jego nieobecnością na wieczornej modlitwie i dzisiejszej porannej mszy świętej dyrektor wspólnoty zawiadomił policję. Śledczy znaleźli ciało misjonarza w szkolnej szafie, miał podcięte gardło.

Okoliczności, w jakich zginął salezjanin na razie nie są znane. Sprawę bada policja.

Ojciec Marek Rybiński miał 34 lata. W Tunezji pracował od września 2007 r., był ekonomem szkoły podstawowej prowadzonej przez misję salezjańską.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=32880 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]