Nacjonaliści przeciwko pedofilom

Aktualizacja: 2009-10-22 10:46 am

Głogów. Nie milkną echa skandalu na głogowskim basenie. Nieco ponad tydzień temu 34-latek wykorzystał seksualnie czternastolatka. Jak zapowiada na łamach swej witryny internetowej Nacjonalista.pl, Narodowe Odrodzenie Polski, działacze tej organizacji przeprowadzą na terenie miasta akcję przeciwko pedofilii.

Jak wypowiada się jeden z członków Narodowego Odrodzenia Polski, dla zwyrodnialców którzy zaspokajają swoje żądze, wykorzystując niewinne dzieci, może być tylko jedna kara – kara śmierci. I o tym właśnie zamierzają głośno mówić działacze NOP-u. Są oni przekonani, że takiego samego zdania jest większość społeczeństwa. Liczą również na poparcie mieszkańców Głogowa w tej sprawie.

– Pomysł nie wziął się znikąd. Jest to przedłużeniem akcji informacyjno propagandowej, którą jako NOP prowadzimy nie tylko w Głogowie, ale też na terenie całego kraju. Uważamy, że pedofilią należy walczyć stosując najbardziej radykalne środki, a więc wprowadzenie kary śmierci za akty pedofilskie – powiedział nam Daniel Dyduk, lider sekcji młodych Narodowego Odrodzenia Polski w Głogowie.

Jak powiedział nam działacz NOP-u. W ramach akcji w mieście pojawią się ulotki. Ich treść będzie informowała o tym, jakie zagrożenia niesie za sobą pedofilia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=15046 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]