Szokujący hejt po wygranej Dudy! ,,Polaczki, k**wa, was tylko do auschwitz zaprowadzić piecyki włączyć”

Aktualizacja: 2020-07-14 10:57 am

Szokujący potop hejtu wylał się w sieci po wygranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Powstała nawet petycja niezadowolonych mieszkańców Podkarpacia i Lubelskiego, którzy domagają się ich przyłączenia… do Ukrainy. To właśnie tam Duda miał niezwykle wysokie poparcie (70,92 proc. na Podkarpaciu, w lubelskim 66,31). To, co na stronie petycji piszą internauci, woła o pomstę do nieba!

„A to już chyba wyczerpuje art. 127. KK. ” – napisał na twitterze Maciej Stańczyk i załączył zrzut ekranu ze wspomnianej petycji wraz z komentarzami tych, którzy są wściekli pod wygranej Andrzeja Dudy. Przytoczone komentarze są po prostu szokujące. Oto kilka z nich:

„głupia polska, głupie polaczki, k**wa, was tylko do auschwitz zaprowadzić piecyki włączyć”

„jakiś ciemnogród j**any”

„To są zwierzęta”

dam/niezalezna.pl,twitter

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=115351 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]