Dom Jacoba Rees-Mogg’a zdewastowany z powodu jego poglądów!

Aktualizacja: 2018-08-10 9:00 am

Jacob Rees-Mogg jest najbardziej znanym katolickim politykiem w brytyjskim parlamencie. Co gorsza, jest on znany z przywiązania do Mszy Wszechczasów i tradycji, a to w lewackiej wizji świata stanowi przestępstwo najgorsze z najgorszych. Ostatnio z tego właśnie powodu doszło do ataku na dom polityka. Lewaccy terroryści dokonali tego oczywiście pod nieobecność rodziny.

Jacob Rees-Mogg

Wandale przy użyciu farby w sprayu zniszczyli m. in. okno, parasol w ogrodzie, ławki, pozostawili też napisy na jednej ze ścian garażu. Oprócz symboli anarchistycznych oraz takich, które określić można jako wysoce obsceniczne, pojawiły się też hasła w rodzaju „zamknij się i zdychaj”. Oprócz powyższego – co stanowi jawne nawiązanie do faktu, że Rees-Mogg jest obrońcą rodziny i zażartym przeciwnikiem aborcji – na terenie posiadłości rozrzucono prezerwatywy. Jedną z nich zawieszono nawet na krzyżu ustawionym w ogrodzie.

Samochód należący do żony polityka również pomalowano sprayem.

Sam Jacob Rees-Mogg nie wyraża publicznie żadnych emocji z powodu incydentu. Uznał go godny pożałowania, zresztą farbę szybko usunięto, zatem jak powiedział: sytuacja ta nie będzie miała na niego i jego rodzinę żadnego, nawet krótkotrwałego, wpływu.

Rees-Mogg jest ojcem 6 dzieci. Codziennie odmawia różaniec. Media atakowały go już wielokrotnie, zwłaszcza za deklarację bezwarunkowego sprzeciwu wobec aborcji, a także stwierdzenie, że „małżeństwo to sakrament, z kolei decyzja o tym, czym jest sakrament, należy do Kościoła, a nie do parlamentu”.

 Gdy w jednym z wywiadów na antenie BBC prowadzący zasugerował Mogg’owi, że jego poglądy dyskwalifikują go z życia publicznego, ten odpowiedział: „Problem z liberalną tolerancją polega na tym, że rozciąga się ona tylko na to, co lubi”.

Za: www.lifesitenews.com

(MM)

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=103227 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]