Franciszek-Bergoglio znów szaleje! „Bóg kocha cię takiego, jakim jesteś” – mówi do pederasty

Aktualizacja: 2018-05-21 12:09 pm

„To, że jesteś gejem, nie ma znaczenia. Bóg kocha cię takiego, jakim jesteś. Papież również cię kocha”– takie słowa miał usłyszeć pederasta Juan Carlos Cruz od papieża Franciszka. Sam mężczyzna jest ofiarą wykorzystywania seksualnego przez księdza. O swojej rozmowie z głową Kościoła opowiedziała na łamach brytyjskiego „The Sun”. 

Homoseksualista Juan Carlos Cruz w kwietniu spędził trzy dni w Watykanie, gdzie miał okazję spotkać się z Franciszkiem. W rozmowie z papieżem mężczyzna opowiedział o swojej przypadłości i nadużyciach, które spotkały go ze strony księdza z Chile.

Udzielając wywiadu hiszpańskiej gazecie „El País”, Cruz miał powiedzieć:

– Papież powiedział mi, „Juanie Carlosie, to, że jesteś gejem, nie ma znaczenia. Bóg kocha cię takiego, jakim jesteś. Papież również cię kocha. Ty także powinieneś kochać siebie i nie martwić się tym, co mówią ludzie” – opowiadał mężczyzna.

O kilka słów wyjaśnienia odnośnie tej relacji poproszono watykańskiego rzecznika Grega Burke.

–”Zazwyczaj nie komentujemy prywatnych rozmów papieża” – uciął.

CNN przypomina, że Fernando Karadima, duchowny, który wykorzystał seksualnie Cruza, został uznany przez Watykan winnym nadużycia w 2011 roku.

18 maja pojawiła się informacja, że wszyscy biskupi z Chile złożyli rezygnacje na ręce papieża Franciszka. Hierarchowie ustępują ze swoich urzędów w związku ze skandalem pedofilskim w kraju.

Nczas.com/ TheSun.com.uk

Za: Najwyższy Czas! (21-5-2018) – – [Org. tytuł: «Papież Franciszek znów szaleje! „Bóg kocha cię takiego, jakim jesteś” – mówi do pederasty»]

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101707 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]