Legalizacja homozwiązków to za mało. Masoni chcą in vitro dla homoseksualistów

Aktualizacja: 2018-02-20 9:50 am

Francuska masoneria nie ustaje w działaniach mających na celu zniszczenie tradycyjnej rodziny. Rozpoczęła walkę o legalny dostęp do in vitro dla homoseksualistów.

W 2013 r. przy silnym poparciu masonerii zalegalizowano we Francji homozwiązki, nadając im tę samą rangę prawną co tradycyjnym rodzinom. Wszystko pomimo silnego sprzeciwu społeczeństwa, które zorganizowało protesty z blisko milionem uczestników. Marsze i czuwania modlitewne nie wpłynęły dostatecznie na polityków.

Dotychczas nie było możliwości adopcji dzieci poczętych metodą in vitro we Francji. W tym celu pary homoseksualne dokonywały sztucznego zapłodnienia poza granicami kraju (np. w Belgii), a francuskie sądy zazwyczaj przyznawały im takie prawo. Masoni francuscy wyszli w tym celu z inicjatywą „in vitro dla wszystkich” polegającej na wprowadzeniu drogą legislacyjną zmian w prawie umożliwiających adopcję dzieci poczętych drogą in vitro przez homoseksualistów.

21 lutego w masońskim zborze obediencji Wielkiego Wschodu Francji odbędzie się konferencja nosząca tytuł „Od małżeństwa dla wszystkich do PMA (prokreacji wspomaganej medycznie) dla wszystkich”. Jednym z zaproszonych prelegentów będzie Erwann Binet, były socjalistyczny deputowany i sprawozdawca ustawy Taubiry (wprowadzającej „małżeństwa” homoseksualistów).

Ewann Binet jest zaciekłym przeciwnikiem katolików. Określił członków Kościoła jako ludzi, którzy „modlą się do Boga nienawiści”. Katolickie stowarzyszenie „Civitas” organizujące protesty przeciw wprowadzeniu legalnych homozwiązków przewidywało, że masoni będą kontynuować swoją politykę. Widzimy, że nie mylili się w tej kwestii.

Wybitnie laicka francuska masoneria daje nam kolejny dowód, że nie jest to tylko „grupa samokształceniowa” działająca charytatywnie. Słysząc podobne argumenty warto mieć na uwadze przykłady zarówno z francuskiej historii, jak i współczesnej polityki.

FLC

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=99948 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]