Nieoceniony jest wkład Żydów w budowaniu polskiej tożsamości i świadomości narodowej

Wszystkie „spiski żydowskie”, jakie przypisywano oszołomom w ciągu jednej sekundy stały się jawną polityką Izraela i żydowskiej diaspory w USA. Nie ma dziś w świadomości Polaków żadnej luki i żadnej wątpliwości, co do intencji i motywacji Żydów w stosunkach z Polakami. Pani ambasador Izraela może sobie bezczelnie kpić, że łączenie nowelizacji ustawy o IPN z reprywatyzacją jest przejawem polskiego „antysemityzmu”, ale to jest już groteska. Nie tylko dlatego, że wyrażanie normalnych i uprawnionych opinii spotyka się z biczem „antysemityzmu”, ale dlatego, że radziecka ambasador Izraela sama uznała ustawę reparacyjną za przedmiot sporu dyplomatycznego.

Mało istotne w tym zestawieniu są korelacje pomiędzy dwoma ustawami, ponieważ agresja i niebywałe kłamstwa ze strony żydowskiej sprawiły, że Polacy pozbyli się złudzeń. Jeśli się czyta i słyszy otwartym tekstem stawiane zarzuty pod adresem Polaków, odnośnie polskiej odpowiedzialności za obozy zagłady i zbrodnię dokonaną w Auschwitz, to tylko margines Polaków przejdzie wobec takiej podłości obojętnie. Zimny prysznic spadł na głowy Polaków i to również tych, którzy na co dzień polityką w ogóle się nie interesują. Przekroczenie przez Żydów świętej dla Polaków granicy, to bilet w jedną stronę. Nigdy nie będzie tak, jak było przed tą całą obrzydliwą awanturą, wywołaną prze Żydów, nie Polaków. W przeszłości udawało się Polaków napuszczać przeciw sobie w niemal każdej sprawie, ale tym razem zdecydowana większość stanowczo się sprzeciwia oszczerstwom i mamy do czynienia z zupełnie nowym zjawiskiem.

Jeszcze miesiąc temu każdy kto twierdził, że Żydzi przy pomocy nacisków z Izraela i USA prowadzą wobec Polaków politykę oszczerstw nakierowaną na uzyskanie od Polski wielomiliardowych odszkodowań, był wyśmiewany przez Żydów i miliony Polaków. Dziś nie ma w tym nic śmiesznego i cały „spisek” robi za oczywistą oczywistość. Paradoksalnie żaden Polak, polityk, naukowiec, czy celebryta nie byłby w stanie dokonać takiej rewolucji w świadomości Polaków. Gdyby jakikolwiek Polak lub nawet grupa Polaków ze świecznika powiedziała swoim rodakom to samo, co przez ostatnie dni usłyszeliśmy od Żydów, wszystko skończyłoby się klasycznym szyderstwem i „antysemityzmem”. Żydzi otworzyli Polakom oczy w jednej chwili, gdy tylko otwartym tekstem oświadczyli, co o Polakach myślą i czego oczekują.

Po takiej błyskawicznej i bolesnej lekcji, Polacy obudzili się w zupełnie innej Polsce, to znaczy Polska jest rzecz jasna ta sama, ale wiedza o Polsce zupełnie inna. Pytań o suwerenność i pozycję Polski w świecie nie da się w tej chwili zbyć firmowym zestawem, że jesteśmy w europejskiej rodzinie i w NATO, a USA obronią nas przed Rosją. Każdy Polak, który ma choć odrobinę oleju w głowie, widzi, że wszystko jest patykiem na wodzie pisane i dowolny „sojusznik” zrobi z nami to, co zawsze, jeśli wejdą w grę duże pieniądze, nie wspominając o wojnie. Wielcy gracze maja Polskę za nic, bo przez lata jednym telefonem albo flaszką szampana i puszką kawioru załatwiali gigantyczne interesy dla siebie, kosztem interesu Polski. Wszystkie liczące się państwa moją przed oczami dokładnie taki obraz Polski i „stosunków” z Polską. Z tego powodu Jarosław Kaczyński i wielu „szaleńców” latami powtarzało, że Polska nie ma szans w zderzeniu z twardą polityką jeśli nie zacznie sama siebie szanować i dbać o siebie.

W trosce o Polskę rozsądni Polacy umieścili podstawowe narzędzia deprecjonowane przez idiotów i wrogów Polski: polityka narodowa, historyczna, finansowa, energetyczna, militarna, medialna. Każdy filar zdrowego i suwerennego państwa był przez prawie 30 lat „wolnej Polski” wręcz gnojony, bo trudno nawet mówić o bagatelizowaniu, przy takim zakresie brutalnej propagandy, z jakim mieliśmy i ciągle mamy do czynienia. Sam napisałem o przywołanych pryncypiach kilkaset tekstów i poza grupką myślących, pies z kulawą nogą się nad tym nie pochylił, aż przyszli Żydzi i paroma słowami całość Polakom wyłożyli. Paradoksalnie najnowsza żydowska wojna przeciw Polakom przyniosła nam olbrzymi pożytek. Polacy w ułamku sekundy zrozumieli kim są dla siebie i dla innych i jak bardzo muszą się troszczyć o własny dom, bo sojusznicy, alianci i przyjaciele, przychodzą tu tylko po krew i pieniądze.

Matka Kurka

Za: kontrowersje.net (luty 02, 2018) | http://www.kontrowersje.net/nieoceniony_jest_wk_ad_yd_w_w_budowaniu_polskiej_to_samo_ci_i_wiadomo_ci_narodowej

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content