Czaputowicz: Żydzi chcą pieniędzy

Aktualizacja: 2018-02-2 7:41 pm

INFO: JE Jacek Czaputowicz, minister spraw zagranicznych, potwierdził, że Żydzi chcą od Polski pieniędzy za mienie bezspadkowe – podaje portal ekspedyt.org.

– Strona amerykańska, izraelska zgłasza pewne postulaty do ustawy reprywatyzacyjnej (…) chodzi o to, kto będzie mógł dziedziczyć, jeśli chodzi o to mienie, które będzie zwracane, czy środki finansowe jako zadośćuczynienie, czy tylko zstępni, czy też może krewni. Strona izraelska tutaj zasadnie twierdzi, że wielu Żydów, którzy zginęli w Holokauście nie ma dzieci, wówczas nie mogliby z tego korzystać. To jest ten główny problem sporu – ujawnił szef polskiego MSZ.

Zobacz także: Jaki potwierdza, że Żydom chodzi o polską reprywatyzację!

Źródło: ekspedyt.org

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (02-02-2018)

KOMENTARZ BIBUŁY: Tak, to jest główny problem całego sporu, histerii władz Izraela i międzynarodowego Żyda, bowiem wyobrażają oni sobie, że należy im się specjalne traktowanie prawne w sprawie mienia bezspadkowego, że w ogólne należy im się specjalne traktowanie we wszystkim w tym np. w sprawie badań historycznym. Wykorzystano pretekst uchwalenia przez Polskę ustawy antydefamacyjnej aby nie tylko uderzyć w dobre imię Polski, bezpodstawie oskarżyć o niedokonane zbrodnie, ale przede wszystkim aby stworzyć klimat do napaści na polską własność. Doświadczamy właśnie żydowskiej przebiegłości, chamstwa, oszustwa i bezwzględności – czyli tego wszystkiego co sami określają jako hucpa.

 


 

TVP przeprasza ambasador Izraela za wpis na Twitterze

Wpis miał łączyć reakcję Izraela na nowelizację ustawy o IPN z kwestią reprywatyzacji. Dla treści dyskryminujących i wykluczających nie może być miejsca na antenie nadawcy publicznego – czytamy w oświadczeniu TVP. Dodano, że natychmiast podjęto kroki wyjaśniające. Po zapoznaniu się z oświadczeniem Ambasady Izraela z dnia 2.02.2018 r, zarząd i dyrekcja Telewizji Polskiej natychmiast podjęto kroki wyjaśniające, a wobec osoby odpowiedzialnej za konto TVP Info, która skorzystała z niezweryfikowanego źródła informacji, wyciągnięte zostaną konsekwencje dyscyplinarne.

W związku z zaistniałą sytuacją Telewizja Polska przeprasza za tę niefortunną pomyłkę Ambasador Izraela w Polsce Panią Annę Azari – czytamy.

Niestety, nie dze strony izraelskiej nie padło żadne słowo przepraszam na tak liczne, wściekle antypolskie wypowiedzi.

Opracowanie: B.I.S (2.2.2018)

 


 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=99557 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]