Korwin-Mikke genialnie tłumaczy, dlaczego Żydzi nie lubią Polaków

Aktualizacja: 2018-02-2 10:00 am

OPINIA: Prezes Wolności Janusz Korwin-Mikke wyjaśnił, dlaczego Żydzi nie lubią Polaków bardziej niż Niemców.

– Jak mówił Machiavelli, jeżeli chcesz kogoś skrzywdzić, to go zabij. Otóż, byli Żydzi krzywdzeni przez Polaków i byli Żydzi krzywdzeni przez Niemców. Żydzi krzywdzeni przez Polaków doświadczali drobnych niegodziwości – czasem ktoś wybił im szybę, ktoś pobił, wywrócił stragan – ale ci ludzie przeżyli i to rozpamiętywali. Natomiast Żydzi zamordowani przez Niemców – nie żyją. W związku z czym jest wielokrotnie więcej Żydów skrzywdzonych przez Polaków niż Żydów skrzywdzonych przez Niemców. To jest paradoks, ale tak właśnie jest i musimy zdać sobie z tego sprawę – podkreślił p. Korwin-Mikke.

Zobacz także: Michalkiewicz: Żydzi podpisują się pod nazistowską polityką historyczną!

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (02-02-2018)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Oczywiście uproszczone tłumaczenie JKM może być przydatne w krótkiej wymianie zdań, utarczce czy humorystycznej opowiastce. W rzeczywistości, nienawiść Żydów do Polaków wiąże się z odmiennością cywilizacyjno-kulturowo-religijną i te dwa obszary jako dwa diametralnie odmienne bieguny cywilizacyjne, będą się ścierały do końca świata. W XX wieku doszedł jeszcze jeden czynnik, czyli tzw. Holokaust, którego zjawisko wykorzystywane jest do dominacji, uprzywilejowania, kontroli, cenzury i tak charakterystycznej dla tej strony żądzy zysku.

Autor Przedsiębiorstwa Holokaust, prof. Norman Finkelstein opowiedział dowcip: ,,Dziennikarz zadał pytanie Rosjaninowi, Polakowi i Izraelczykowi…”

[youtube _mE_FQlHp3A width=”485″]

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=99548 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]