Aktualizacja strony została wstrzymana

Korwin-Mikke genialnie tłumaczy, dlaczego Żydzi nie lubią Polaków

OPINIA: Prezes Wolności Janusz Korwin-Mikke wyjaśnił, dlaczego Żydzi nie lubią Polaków bardziej niż Niemców.

– Jak mówił Machiavelli, jeżeli chcesz kogoś skrzywdzić, to go zabij. Otóż, byli Żydzi krzywdzeni przez Polaków i byli Żydzi krzywdzeni przez Niemców. Żydzi krzywdzeni przez Polaków doświadczali drobnych niegodziwości – czasem ktoś wybił im szybę, ktoś pobił, wywrócił stragan – ale ci ludzie przeżyli i to rozpamiętywali. Natomiast Żydzi zamordowani przez Niemców – nie żyją. W związku z czym jest wielokrotnie więcej Żydów skrzywdzonych przez Polaków niż Żydów skrzywdzonych przez Niemców. To jest paradoks, ale tak właśnie jest i musimy zdać sobie z tego sprawę – podkreślił p. Korwin-Mikke.

Zobacz także: Michalkiewicz: Żydzi podpisują się pod nazistowską polityką historyczną!

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (02-02-2018)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Oczywiście uproszczone tłumaczenie JKM może być przydatne w krótkiej wymianie zdań, utarczce czy humorystycznej opowiastce. W rzeczywistości, nienawiść Żydów do Polaków wiąże się z odmiennością cywilizacyjno-kulturowo-religijną i te dwa obszary jako dwa diametralnie odmienne bieguny cywilizacyjne, będą się ścierały do końca świata. W XX wieku doszedł jeszcze jeden czynnik, czyli tzw. Holokaust, którego zjawisko wykorzystywane jest do dominacji, uprzywilejowania, kontroli, cenzury i tak charakterystycznej dla tej strony żądzy zysku.

Autor Przedsiębiorstwa Holokaust, prof. Norman Finkelstein opowiedział dowcip: ,,Dziennikarz zadał pytanie Rosjaninowi, Polakowi i Izraelczykowi…”

[youtube _mE_FQlHp3A width=”485″]

 


 

Skip to content