Morawiecki pod pręgierzem za rozmowy z Żydami

INFO: Coraz większa liczba mediów wytyka JE Mateuszowi Morawieckiemu jego rozmowy z amerykańskimi Żydami.

P. Morawiecki jeszcze jako wicepremier rozmawiał z przedstawicielami organizacji żydowskich w USA. Nagranie trafiło do sieci i z miejsca wywołało spore kontrowersje. Temat wciąż jest żywy. Publicystka portalu wprawo.pl pyta premiera, czy bylo warto. Pytanie zasadne, bo zaledwie trzy miesiące po tej rozmowie Senat USA jednogłośnie przyjął ustawę zobowiązującą Departament Stanu do wywierania nacisków na Polskę w sprawie realizacji bezprawnych roszczeń żydowskich do tzw. mienia bezspadkowego po zamordowanych przez Niemców ofiarach Holokaustu.

– A teraz, kochani Polacy, oddajcie amerykańskim Żydom nieruchomości w ramach restytucji mienia bezspadkowego po ofiarach Holokaustu (wyceniane na 65 mld USD), za które Niemcy już wypłaciły odszkodowania państwu Izrael. I dajcie kolejne miliony na kolejne żydowskie muzeum w Polsce. I nie ważcie się przeprowadzać ekshumacji w Jedwabnem. I zdelegalizujcie ONR. I pozbądźcie się Jacka Międlara i Grzegorza Brauna. I wpłacajcie darowizny na fundację Jonny Danielsa. I najważniejsze: WALCZCIE Z ANTYSEMITYZMEM!!! – pisze Katarzyna TS.

Źródło: wprawo.pl

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (17-01-2018) | http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/morawiecki_pod_pregierzem_za_rozmowy_z_zydami/158717

Skip to content