Córka Clintonów twierdzi, że satanizm jest religią jak każda inna

Nie milkną echa życzeń noworocznych jakie na Twitterze Chelsea Clinton złożyła kościołowi szatana. Pisaliśmy o tej sprawie wczoraj. [Córka Clintonów złożyła noworoczne życzenia kościołowi szatana! Matka może być dumna.] Tymczasem córka Hillary i Billa Clintonów, zamiast zdystansować się od niefortunnego wpisu brnie jeszcze dalej i określiła satanizm jako „religię”, która „zasługuje na nasz szacunek”.

37-letnia Chelsea Clinton zwróciła na siebie uwagę gorącymi pozdrowieniami kościoła szatana na Twitterze. Teraz twierdzi, że sataniści, czciciele diabła i lucyferianie zasługują na uprzejmość i szacunek.

Próbując ukryć pogłoski o związku z organizacją satanistyczną córka Billa i Hillary napisała na Twitterze:

„O, ludzie łaskawi. Możemy być sobą, pogodni, szanować i przyjaźnić się z innymi ludźmi, którzy nie podzielają naszych przekonań religijnych. Czasami nawet ich poślubiamy. Jestem metodystką, a mój mąż jest Żydem.”

Zatem Clinton porównała satanizm do jej własnej religii, metodystycznego chrześcijaństwa i judaistycznej wiary swego męża. Chelsea Clinton podjęła próba uczłowieczenia satanizmu, mówiąc że kościół szatana jest religią, która zasługuje na szacunek. Jest to czymś więcej niż zwykłym liberalnym, politycznie poprawnym bzdetem. To jest czyste zło.

Tymczasem Chelsea Clinton jest często widywana z odwróconym krzyżem. [w oryginale – zdjęcia. MD]

Zarzuty dotyczące związków rodziny Clintona z satanizmem pojawiają się już od jakiegoś czasu. [toć to nie „zarzuty”, to nobilitacja w kościele szatana. Coming out. MD]

eps

Za: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (08.01.2018) | http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21852&Itemid=47

Skip to content