Aktualizacja strony została wstrzymana

Mistrz Formuły 1 pod genderowym ostrzałem. Wyśmiał ubiór krewnego i musiał… zmienić poglądy?

Świat zachodni wiele mówi o wolności słowa. Okazuje się jednak, że owa „wolność” dotyczy tylko wybranych. Przekonał się o tym kierowca Formuły 1 Lewis Hamilton. Jego sprawa pokazuje przy okazji, że celebryci oficjalnie popierający genderyzm mogą tak naprawdę gardzić tą ideologią.

Hamilton umieścił w serwisie Instagram nagranie, na którym żartuje z ubioru swojego siostrzeńca. – Jest mi teraz bardzo smutno. Spójrzcie na mojego siostrzeńca – powiedział sportowiec, po czym skierował kamerę na chłopaka.

Następnie, filmując krewnego, pytał go, dlaczego nosi „sukienkę po księżniczce”. – Chłopcy nie noszą sukienek po księżniczkach – dodał.

Nagranie oburzyło liberalną część fanów sportowca. Użytkownicy Instagrama mieli Hamiltonowi za złe, że wyśmiał nienormalny strój krewnego. Kierowca zdecydował się więc usunąć nagranie.

Na tym jednak nie koniec. Okazuje się bowiem, że w „wolnościowym” społeczeństwie nie wolno mieć określonych poglądów. Hamilton – chociaż w nagraniu najpewniej powiedział, co tak naprawdę myśli o genderyzmie – musiał za swoje słowa przepraszać.

„Cieszę się, że mój siostrzeniec czuje się wolny i umie to wyrazić – tak jak my wszyscy powinniśmy” – napisał Hamilton w przeprosinach, podpisując się w ten sposób pod ideologią, której praktyczne zastosowanie kilka godzin wcześniej wyśmiał.

Niestety nie wiadomo, czy Hamilton samodzielnie pojął, że wykroczył poza bardzo mocno sprofilowane ideologicznie w społeczeństwach przesiąkniętych politpoprawnością granice „wolności słowa”, czy może jego wypowiedź nie spodobała się któremuś z możnych sponsorów.

Źródło: eska.pl / fronda.pl / Twitter

MWł

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2017-12-28) | http://www.pch24.pl/mistrz-formuly-1-pod-genderowym-ostrzalem--wysmial-ubior-krewnego-i-musial-zmienic-poglady-,57172,i.html

Skip to content