Mistrz Formuły 1 pod genderowym ostrzałem. Wyśmiał ubiór krewnego i musiał… zmienić poglądy?

Aktualizacja: 2017-12-28 9:38 am

Świat zachodni wiele mówi o wolności słowa. Okazuje się jednak, że owa „wolność” dotyczy tylko wybranych. Przekonał się o tym kierowca Formuły 1 Lewis Hamilton. Jego sprawa pokazuje przy okazji, że celebryci oficjalnie popierający genderyzm mogą tak naprawdę gardzić tą ideologią.

Hamilton umieścił w serwisie Instagram nagranie, na którym żartuje z ubioru swojego siostrzeńca. – Jest mi teraz bardzo smutno. Spójrzcie na mojego siostrzeńca – powiedział sportowiec, po czym skierował kamerę na chłopaka.

Następnie, filmując krewnego, pytał go, dlaczego nosi „sukienkę po księżniczce”. – Chłopcy nie noszą sukienek po księżniczkach – dodał.

Nagranie oburzyło liberalną część fanów sportowca. Użytkownicy Instagrama mieli Hamiltonowi za złe, że wyśmiał nienormalny strój krewnego. Kierowca zdecydował się więc usunąć nagranie.

Na tym jednak nie koniec. Okazuje się bowiem, że w „wolnościowym” społeczeństwie nie wolno mieć określonych poglądów. Hamilton – chociaż w nagraniu najpewniej powiedział, co tak naprawdę myśli o genderyzmie – musiał za swoje słowa przepraszać.

„Cieszę się, że mój siostrzeniec czuje się wolny i umie to wyrazić – tak jak my wszyscy powinniśmy” – napisał Hamilton w przeprosinach, podpisując się w ten sposób pod ideologią, której praktyczne zastosowanie kilka godzin wcześniej wyśmiał.

Niestety nie wiadomo, czy Hamilton samodzielnie pojął, że wykroczył poza bardzo mocno sprofilowane ideologicznie w społeczeństwach przesiąkniętych politpoprawnością granice „wolności słowa”, czy może jego wypowiedź nie spodobała się któremuś z możnych sponsorów.

Źródło: eska.pl / fronda.pl / Twitter

MWł

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98891 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]