Walczą z chrześcijaństwem w „białych rękawiczkach”! Absurdalne życzenia od Facebooka

Aktualizacja: 2017-12-21 11:41 am

Nie jest żadną tajemnicą, że giganci z branży informacyjnej są wrogo nastawieni wobec chrześcijaństwa i tradycji. Okres przedświąteczny dostarcza nam nowych dowodów w tej sprawie. Zupełnie wyrwane z oryginalnego, religijnego kontekstu życzenia złożył swoim użytkownikom Facebook.

Już nie „święta” – bez dodawania przymiotników określających, że chodzi o chrześcijańskie Boże Narodzenie ani nawet „magiczny czas” czy pojawiające się w kręgach anglojęzycznych „happy holiday” (radosnego urlopu). Znany z promowania liberalnych pseudowartości Facebook poszedł o krok dalej.

„Źyczymy Ci cudownej zimy” – napisał zespół Facebooka w wiadomości, jaką zobaczyć mogli użytkownicy serwisu.

„Cały zespół Facebooka ma nadzieję, że ta pora roku będzie pełna ciepła, szczęścia i miłości ukochanych osób” – głosił komunikat.

 

Czy więc zaprzestanie składania życzeń z okazji nieokreślonych „świąt” i zastąpienie ich konkretną okazją: zimą, to zwrot od liberalnego i „neutralnego” ateizmu w stronę… pogaństwa?

MWł

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98784 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]