Aktualizacja strony została wstrzymana

Wstrząsające! Satanizacja dzieci w Holandii: muszą śpiewać, że są dziećmi diabła!

W sieci pojawił się teledysk, na którym kilkuletnie dzieci śpiewają wraz z wytatuowanymi „muzykami” słowa: „jestem dzieckiem diabła”. Jak twierdzą mieszkańcy Holandii, piosenka ta jest tam bardzo popularna.

Wstrząsające! Satanizacja dzieci w Holandii: muszą śpiewać, że są dziećmi diabła!

”Jestem dzieckiem diabła/ Mamo nie musisz płakać/ Nie potrzebuję przemówienia, nie potrzebuję kwiatów/ Rzuć alkohol i narkotyki na moją trumnę/ Mam nadzieję, że to zagrasz na moim pogrzebie/” – to słowa piosenki nagrano w studiu muzycznym, z udziałem dzieci, które mają na głowie plastikowe rogi. Dziecięcy chórek został zmuszony do tego, by śpiewać te odrażające słowa.

Ale – jak się dowiedzieliśmy – piosenka bije rekordy oglądalności w Holandii oraz Belgii. Jak poinformowała nas jednak z polskich mieszkanek Holandii, jej syn usłyszał jak jego dziecko nuci tę piosenkę w łazience.

W dodatku – informuje kobieta – istnieją inne teledyski z tą satanistyczną piosenką, w której roi się od diabelskich symboli a także profanacji. W nich też udział biorą dzieci.

Kobieta jest przerażona popularnością tej mrocznej piosenki, dlatego apeluje: „Zwracam się z apelem do moich przyjaciół i znajomych z Holandii: Ratujcie wszystkie dzieci przed wielkimi zagrożeniami duchowymi!!!”.

Do sprawy odniósł się ks. Dariusz Oko, który również otrzymał tę informację. – To ważne, aby wiedzieć, przed czym musimy bronić całą naszą cywilizację, ale szczególnie dzieci. Jak bardzo trzeba się mobilizować i współpracować w tej obronie – zaapelował kapłan.

Źródło: telewizjarepublika.pl/fronda.pl

ged

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2017-12-16) | http://www.pch24.pl/wstrzasajace--satanizacja-dzieci-w-holandii--musza-spiewac--ze-sa-dziecmi-diabla--,56896,i.html

Skip to content