Wstrząsające! Satanizacja dzieci w Holandii: muszą śpiewać, że są dziećmi diabła!

Aktualizacja: 2017-12-17 3:54 pm

W sieci pojawił się teledysk, na którym kilkuletnie dzieci śpiewają wraz z wytatuowanymi „muzykami” słowa: „jestem dzieckiem diabła”. Jak twierdzą mieszkańcy Holandii, piosenka ta jest tam bardzo popularna.

Wstrząsające! Satanizacja dzieci w Holandii: muszą śpiewać, że są dziećmi diabła!

”Jestem dzieckiem diabła/ Mamo nie musisz płakać/ Nie potrzebuję przemówienia, nie potrzebuję kwiatów/ Rzuć alkohol i narkotyki na moją trumnę/ Mam nadzieję, że to zagrasz na moim pogrzebie/” – to słowa piosenki nagrano w studiu muzycznym, z udziałem dzieci, które mają na głowie plastikowe rogi. Dziecięcy chórek został zmuszony do tego, by śpiewać te odrażające słowa.

Ale – jak się dowiedzieliśmy – piosenka bije rekordy oglądalności w Holandii oraz Belgii. Jak poinformowała nas jednak z polskich mieszkanek Holandii, jej syn usłyszał jak jego dziecko nuci tę piosenkę w łazience.

W dodatku – informuje kobieta – istnieją inne teledyski z tą satanistyczną piosenką, w której roi się od diabelskich symboli a także profanacji. W nich też udział biorą dzieci.

Kobieta jest przerażona popularnością tej mrocznej piosenki, dlatego apeluje: „Zwracam się z apelem do moich przyjaciół i znajomych z Holandii: Ratujcie wszystkie dzieci przed wielkimi zagrożeniami duchowymi!!!”.

Do sprawy odniósł się ks. Dariusz Oko, który również otrzymał tę informację. – To ważne, aby wiedzieć, przed czym musimy bronić całą naszą cywilizację, ale szczególnie dzieci. Jak bardzo trzeba się mobilizować i współpracować w tej obronie – zaapelował kapłan.

Źródło: telewizjarepublika.pl/fronda.pl

ged

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98706 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]