Bydgoszcz: Czarnoskóra pasażerka użyła rasistowskich wyzwisk – twierdzą kontrolerzy

Aktualizacja: 2017-12-6 4:04 pm

W autobusie komunikacji miejskiej w Bydgoszczy doszło do incydentu w czasie którego miało dojść do użycia rasistowskiej retoryki.

Sprawa nabrał rozgłosu po opublikowaniu nagrania wideo wykonanego przez jednego z pasażerów autobusu 56 komunikacji miejskiej Bydgoszczy. Na nagraniu widać jak dwóch kontrolerów biletów uniemożliwia wyjście czarnoskórej pasażerce. W końcu przygniatają ją by nie opuściła pojazdu. […]

Całość: Kresy.pl (2017-12-06)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Oto ‘Ameryka’ w całej swej codzienności zawitała w Polsce.

 


 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98529 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]