Homoprowokacja w USA. Tęczowe lobby nie oszczędziło bożonarodzeniowej szopki

Aktualizacja: 2017-12-1 9:37 pm

Amerykański biskup Thomas J. Tobin opublikował na Facebooku apel o modlitwę za autorów skandalicznej, bluźnierczej “instalacji”, przedstawiającej dwóch św. Józefów pochylonych nad Dzieciątkiem Jezus. Na dodatek, obie postacie zostały okryte różowymi płaszczami.

Biskup Providence Thomas J. Tobin na swym profilu na Facebooku zwrócił uwagę na skandaliczną instalację, której zdjęcie pojawiło się w sieci. Hieracha podkreśla, że natrafił na nie przez przypadek i jest nim zaskoczony. Dodaje, że potrzebna jest modlitwa za osoby, które zdecydowały się narzucać innym taką interpretację Bożego Narodzenia.

“Gejowskie Boże Narodzenie? Właśnie natknąłem się na to zdjęcie przedstawiające scenę „gejowskiego Bożego Narodzenia” – dwóch Józefów ubranych na różowo, którzy czuwają nad Dzieciątkiem. Jakie to smutne, że ktoś uważa, że to w porządku (lub zabawne lub fajne) narzucać własną interpretację świętego Narodzenia Jezusa. Módlcie się za tych, którzy to zrobili, za zmianę w ich sercach i aby Jezus przebaczył to świętokradztwo, ten atak na chrześcijańską wiarę” – napisał bp Thomas J. Tobin.

Jak się okazuje, zdjęcie “tęczowej szopki” pochodzi z twiiterowego profilu Cameron Esposito, znanej działaczki ruchów LGBT. Homoseksualistka załączyła je w swoim poście i podpisała w ohydny i prowokacyjny sposób: “Naszym dwóm sąsiadom – Józefom – narodziło się dzięcko”.

źródło: dorzeczy.pl, telewizjarepublika.pl

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98445 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]