Gwiazdor kina: Problemem jest wychowanie Murzynów

Aktualizacja: 2017-11-29 12:37 pm

OPINIA: P. Denzel Washington, czarnoskóry aktor z Hollywood, wyraził przekonanie, że wysoki odsetek czarnoskórych więźniów w USA to nie wina systemu sądownictwa ani więziennictwa.

Zdaniem p. Washingtona problemem jest wychowanie i czerpanie złych wzorców przez młodych Murzynów, których często “wychowuje ulica”. W wielu przypadkach później takie osoby wkraczają na złą drogę, przez co matką i ojcem staje się sąd.

– Nie można winić systemu. To nasza wina, że ułatwiamy im pracę – dodał aktor.

Źródło: thegrio.com

Opracował: JW

Za: korwin-mikke.pl (29-11-2017)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Spośród innych przyczyn, problemem jest również czerpanie złych wzorców z ulicy oraz… właśnie z mediów, w tym Hollywoodu z filmami, w których tenże mądrala grywał główne role. Przypomnijmy tylko, że już ponad 100 lat temu Henry Ford pisał w swym dziele pt Międzynarodowy Żyd, że Hollywoodem sterują Żydzi. Co się dokonało w ciągu tych stu lat, strach nawet myśleć, w każdym razie ta super-kontrola nad mediami i ogłupiającym entertainment (jak również finansami, polityką, etc…) stała się narzędziem sterowania ludźmi przez wąską grupę nadludzi.

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98416 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]