Aktualizacja strony została wstrzymana

Polska: Ministrowie z PiS biesiadują w jarmułkach

Jak doniosły media, 25 listopada Jonny Daniels, działający w Polsce lobbysta interesów tworu syjonistycznego, zorganizował w swoim domu w Warszawie „kolację szabasową”. Podejmowany był na niej przebywający z wizytą w naszym kraju Ajjub Kara, minister telekomunikacji z Tel Awiwu.

Ze strony polskiej stawił się na niej cały zestaw znanych polityków PiS: wicepremier Mateusz Morawiecki, drugi wicepremier Piotr Gliński, wiceminister spraw zagranicznych Jan Dziedziczak, wicemarszałek Senatu Adam Bielan oraz poseł Arkadiusz Mularczyk.

Ajjub Kara poinformował, że celem jego wizyty w Polsce było namówienie polskiego rządu, aby pomógł tworowi syjonistycznemu nakłonić Unię Europejską do podjęcia nacisków na Iran.

Na zdjęciu: Arkadiusz Mularczyk (na pierwszym planie po lewej), Adam Bielan (obok Mularczyka), Mateusz Morawiecki (na drugim planie po lewej), Jonny Daniels (na drugim planie w centrum, obok Morawieckiego), Ajjub Kara (obok Danielsa), Piotr Gliński (na dalszym planie po prawej, obok Kary)

http://xportal.pl/

Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2017-11-27)

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

adsenior
Polacy, kiedy strząśniemy z siebie to robactwo??

 

Lovshak Russkij Agient wolontariusz
A Morawiecki w uniesieniu w toruńskiej swiatyni mówi i cytuje „piękne przysłowie talmudu, że kto ratuje jedno zycie ludzkie ratuje cały świat”.

Zapomniał dodać, że użyte tu słowa życie ludzkie do tyczą tylko ludzi czyli żydów, bo dla talmudu goje to troche bardziej rozgarnięta wersja bydła. Tyle w temacie.
Cymesik powiedziałby zdrajca sikorski , polski rząd podłożył się syjonstycznemu lobbyście na talerzu, Narodowi wystawi się rachunek za holoszwindel…..

 

Obcy Astronom
Ciekawe, czy ktoś ma jeszcze złudzenia dotyczące władz PiS?

 

Jerzy
Zdziwiony może być tylko polski kretyn, któremu się wydaje, ze PiS to „patrioci”.

 

witek
W międzyczasie w toruńskim ośrodku dr Rydzyka odbyła się Międzynarodowa Konferencja „Pamięć i nadzieja”
W której wszystkie władze Polin na wyścigi, od prezydenta, premier po ministrów i partyjnych szaraczków ględzili o szoah…

Pan prezydent był łaskaw nazwać ratujących ” największymi bohaterami Polski”

Rozumiem, że od dziś to nie Obrońcy Westerplatte, Powstańcy czy Partyzanci?

Nie…nie od dziś wyjątkowymi Polakami są ludzie przeciwstawiający się holokaustowi jednego tylko narodu!

Pan Dziedziczak był doskonały w lizaniu

„Dziś też nastrój antysemityzmu jest w Europie Zachodniej obecny. Jest on realizowany w polityce przeciwko państwu Izrael.
Polska w tym nie uczestniczy, bo nie ma takich tradycji w naszym kraju

Dialog oparty na prawdzie. Cieszę się, że w walce o przywracanie prawdy mamy tak wielu ważnych i znaczących sojuszników. Myślę, że tej prawdy potrzebujemy i tutaj w Polsce, i w Izraelu, bo tylko na prawdzie można budować przyjaźń – podsumował wiceszef Ministerstwa Spraw Zagranicznych.”

Zaraz im prawdziwą kwotę do zapłacenia wrzucą, bez obaw 🙂

Sellin Jarosław uderzył w religijne tony:

„Przełom, który dokonał się w relacjach Kościoła katolickiego z judaizmem i w relacjach z państwem Izrael za pontyfikatu Jana Pawła II, moim zdaniem wynikał w dużej mierze z tego, że papież ten pochodził z Polski, i że tragedia narodu żydowskiego, której był naocznym świadkiem, kazała mu spojrzeć na religię tego narodu i jego losu w głębszy, METAFIZYCZNY SPOSÓB”

No, prawi jak żona Boniego.
O metafizyce śmierci żyda, a zwyczajnej śmierci goim…

Polecam całą stronę najczcigodniejszego ojca Tadeusza Rydzyka poświęconą tej konferencji
( żeby płacący nie mieli złudzeń na co idzie ich forsa)

http://www.radiomaryja.pl/informacje/miedzynarodowa-konferencja-pamiec-i-nadzieja/

 


 

Skip to content