Aktualizacja strony została wstrzymana

Promocja transgender wśród… dzieci

INFO: W Szwecji ukazała się książka, która promuje transseksualność wśród małych dzieci i przedszkolaków. Bajeczka opowiada historię transgenderowego mężczyzny i jego konia, który twierdzi, że jest psem.

Bohaterami opublikowanej książeczki dla dzieci pt. „Koń i Husse” (oryg. „Hästen & Husse”) są mężczyzna, który nosi damskie ubrania i maluje się szminką oraz jego koń utrzymujący, że jest psem. Autorka książki p. Zuzanna Pelger, na co dzień wykładowczyni genetyki i biologii, liczy, że książka pozwoli dzieciom „być tym, kim chcą”, dodając, że do napisania książki zainspirowały ją spotkania ze studentami, którzy mają za sobą zmianę płci.

Czy Szwecja idzie śladem Kanady, gdzie rząd zezwala na zabieranie rodzicom dzieci, które chcą dokonać zmiany płci, a rodzice na to się nie godzą? Kanada ma w tym wprawę: przez 100 lat, aż do połowy XX wieku, rząd masowo wyrywał indiańskie dzieci z ramion ich matek, żeby wykorzenić z kanadyjskich Indian ich ciemnotę i zabobon, i nauczyć cywilizacji i kultury. Udało się kompletnie, teraz indiańskie tereny to narkotyki, gangi i nieprzytomni pijani obok baraków. 

Tylko dwa pokolenia oddzielają jakąkolwiek kulturę od powrotu do dzikości.

Źródło: breitbart.com

Opracował: TP

Za: korwin-mikke.pl (24-11-2017) | http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/promocja_transgender_wsrod_dzieci/156196

Skip to content