Promocja transgender wśród… dzieci

Aktualizacja: 2017-11-24 11:46 am

INFO: W Szwecji ukazała się książka, która promuje transseksualność wśród małych dzieci i przedszkolaków. Bajeczka opowiada historię transgenderowego mężczyzny i jego konia, który twierdzi, że jest psem.

Bohaterami opublikowanej książeczki dla dzieci pt. “Koń i Husse” (oryg. “Hästen & Husse”) są mężczyzna, który nosi damskie ubrania i maluje się szminką oraz jego koń utrzymujący, że jest psem. Autorka książki p. Zuzanna Pelger, na co dzień wykładowczyni genetyki i biologii, liczy, że książka pozwoli dzieciom “być tym, kim chcą”, dodając, że do napisania książki zainspirowały ją spotkania ze studentami, którzy mają za sobą zmianę płci.

Czy Szwecja idzie śladem Kanady, gdzie rząd zezwala na zabieranie rodzicom dzieci, które chcą dokonać zmiany płci, a rodzice na to się nie godzą? Kanada ma w tym wprawę: przez 100 lat, aż do połowy XX wieku, rząd masowo wyrywał indiańskie dzieci z ramion ich matek, żeby wykorzenić z kanadyjskich Indian ich ciemnotę i zabobon, i nauczyć cywilizacji i kultury. Udało się kompletnie, teraz indiańskie tereny to narkotyki, gangi i nieprzytomni pijani obok baraków. 

Tylko dwa pokolenia oddzielają jakąkolwiek kulturę od powrotu do dzikości.

Źródło: breitbart.com

Opracował: TP

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98354 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]