“Gazeta Wyborcza” wprowadza opłaty za komentarze

Aktualizacja: 2017-08-24 3:09 pm

INFO: Aby zamieścić swój komentarz pod artykułem zamieszczonym w “Gazecie Wyborczej”, trzeba zapłacić co najmniej 19,9 zł – informuje money.pl.

Portal podaje, że spółka Agora, czyli wydawca “GW” ma coraz gorszą kondycję finansową. Po pierwszym półroczu spółka miała prawie 8 mln zł straty netto, dlatego władze spółki szukają sposobu na poprawę statystyk. Agora wprowadziła zatem mechanizm, w ramach którego komentarze mogą zamieszczać tylko użytkownicy płatnej oferty cyfrowej dziennika.

Money.pl informuje, że możliwość udzielenia komentarza na stronie “GW” normalnie kosztuje co najmniej 55 zł za kwartał, ale w promocyjnej cenie jest w tej chwili po 19,9 zł. Za te pieniądze ma się także dostęp do wszystkich serwisów Wyborcza.pl i dostęp do artykułów z wydań papierowych.

Źródło: money.pl

Opracował: GK

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=97446 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]