Aktualizacja strony została wstrzymana

Czarna lista amerykańskich lewaków: obrońcy życia i rodziny zrównani z nazistami

„Antyfaszystowska” organizacja „The Southern Poverty Law Center”, a za nią CNN opublikowali listę grup szerzących nienawiść. Znajdują się na niej organizacje broniące życia i rodziny wraz z rasistami, w tym narodowymi socjalistami. Działacze pro-life są oburzeni. Lista i sposób jej przedstawienia przez liberalne medium rodzą bowiem wrażenie, jakoby obrona tradycyjnego małżeństwa czy sprzeciw wobec aborcji wiązał się z nienawiścią do osób o innym kolorze skóry. 

Do organizacji szerzących mowę nienawiści (hate groups) SPLC zaliczyło między innymi Ku Klux Klan, „Aryjską Siłę Uderzeniową”, „Sojusz Supremacji Białych” czy „Amerykańską Partię Nazistowską”.

W ich towarzystwie znalazły się organizacje chrześcijańskie, broniące wolności sumienia i tradycyjnej rodziny. Jedna z nich to „Amerykańskie Stowarzyszenie Pediatrów” („American College of Pediatricians”). Organizacja ta przeciwstawia się operacjom zmiany płci u dzieci oraz wspomaganemu samobójstwu.

W wykazie „The Southern Poverty Law Center” znalazło się także Centrum Rodziny i Praw Człowieka, deklarujące wiarę w to, że każdy człowiek został stworzony na obraz Boży. Organizacja na swojej stronie odniosła się do klasyfikowania jej jako grupy głoszącej nienawiść. „Potępiamy przemoc i nie wspieramy żadnej osoby ani grupy broniącej lub promującej przemoc. Niektórzy niezgadzający się z (głoszonymi przez nas) religijnymi i moralnymi wartościami (…) fałszywie określili nas mianem organizacji propagującej nienawiść. To fałszywe, zniesławiające i niebezpieczne. Liberty Council to nie hate group i nie wspiera ani nie broni nienawiści żadnego typu”, napisano w oświadczeniu.

Na lewacką listę trafiło także „Family Research Council”. Organizacja ta broni kultury opartej na „wartości każdego życia, rozkwicie rodziny i wolności religijnej”. Opowiada się także za opartą na chrześcijaństwie wizją małżeństwa.

Jak zauważa Claire Chretien na łamach Life Site News, listy „grup promujących nienawiść” same mogą prowadzić do nienawiści. Stało się tak 15 sierpnia 2012 roku. Wówczas to do budynku „Family Research Council” wpadł człowiek z półautomatyczną bronią w ręku i zaczął strzelać do znajdujących się w nim ludzi. Na szczęście obyło się bez ofiar, jednak wydarzenie uznano za pierwszy przypadek wewnętrznego terroryzmu w Stanach Zjednoczonych. Przesłuchiwany przez FBI mężczyzna powiedział, że cel wybrał pod wpływem lektury strony internetowej „Southern Poverty Law Center”. Dzięki niej zidentyfikował  „Family Research Council” jako organizację „anty-gejowską”.

Źródła: lifesitenews.com / fcr.org

mjend

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2017-08-18)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Warto przypomnieć, że SPLC – od początku do końca żydowska organizacja, wybitnie agresywna antychrześcijańska komórka żydowskiej loży masońskiej – już wiele lat temu umieściła kilka grup katolików na swoich listach „grup promujących nienawiść”. Właśnie wokół niedawnych manifestacji i lewackich (nielegalnych) kontr-manifestacji w USA, media z lubością przytaczały proskrypcyjne listy tej żydowskiej organizacji, na której wyszczególniono kilka tytułów konserwatywnych pism, w tym również zasłużone, katolickie pismo The Remnant. Nie trzeba chyba tłumaczyć dlaczego wskazano właśnie na te pisma katolickie, a nie np. na jezuicki szmatławiec America czy liczne a bezwartościowe tygodniki wydawane pod patronatem biskupów.

Oczywiście żaden z hierarchów nie zaprotestował – ani wtedy ani teraz – na pomówienia żydowskich organizacji, bo przecież muszą oni dbać o „dobre relacje z żydowskimi braćmi”. Zanim się spostrzegną, a sami zostaną wpisani na takowe proskrypcyjne listy, a później zesłani gdzieś do jakichś „obozów reedukacyjnych”, funkcjonujących może nawet pod szyldem „Praca czyni ciebie wolnym”. Niemożliwe? Niestety, historia lubi się powtarzać, niekiedy w formie tragifarsy. Bo Holokaust może się naprawdę wydarzyć, tylko że ofiarami będą katolicy i inni „terroryści”, a sprawcami… No właśnie, kto nimi może być?…

Niemożliwe to wszystko? To polecamy zajrzeć na stronę innej żydowskiej totalitarnej organizacji – Anti Defamation League. Poniżej zamieszczamy link to dokumentu i zrzut strony 24, na której pod szyldem „Religijny ekstermizm” żydowscy terroryści umiejscawiają cały katolicyzm (cały!, nie jakieś pojedyncze grupki) na równi takich organizacji jak „Ku Klux Klan” czy „Al Quasda”. Pytanie czy w obliczu takiej nienawiści Holokaust katolików jest niemożliwy??…

http://www.adfmedia.org/files/ExtremismPresentation.pdf

CZYTAJ:

 


 

Skip to content