Flaga USA jest obraźliwa?

Aktualizacja: 2017-08-2 11:09 am

INFO: Władze hrabstwa King w stanie Waszyngton pod naciskiem lewackich aktywistów usunęły z pomnika weteranów amerykańskie flagi.

Lewacy twierdzili bowiem, że umieszczanie flag na pomniku jest „obraźliwe”. Z tym nie zgodzili się patrioci, którzy założyli na Facebooku stronę, wzywającą władze King do przywrócenia poprzedniego wyglądu pomnika.

– Jedna osoba mówi, że czegoś nie lubi i oni od razu zabierają flagi. Nie rozumiem. Mieszkamy w USA. To nasza flaga, co w niej obraźliwego? – pytał jeden z mieszkańców na antenie telewizji Fox 57.

Źródło: www.toddstarnes.com

Opracował: JW

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=97113 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]